Minexcoin (MNX)

4년 전

 Info: 

Platobná minca s nízkou volatilitou – označuje mieru kolísania hodnoty aktíva.   

Supply  :  Max supply - 5 763 368 MNX  v obehu - 3 436 905 MNX 

Burza   Livecoin menový pár - MNX/BTC, ETH, USD  CoinExchange menový pár - MNX/BTC, DODGE 

Penaženka  už je hotová a tak isto aj aplikácia minexBank, to sú nástroje zarábania na tejto minci. 

Stránka  je prehladná, vizuálne priemerná, nepôsobí rušivo a je na nej všetko potrebné. Tradičný skrolovací typ s doplnkovým menu.    

Hodnotenie: 

Whitepaper – Nie je to najľahšie čítanie, na začiatku je problematika ktorej sa venujú a tým je volatilita. Ďalej píšu o tom ako prichádzajú s inovatívnym riešením a že stabilita je odpoveď. Dávajú do pozornosti smart algoritmy, ale laikovi vzorce a komplikované výpočty veľa nepovedia. Potom je tam rozobratý parking jeho fungovanie a možnosti. V závere je spomenuté ako a akými nástrojmi chcú udržať tú volatilitu malú. Treba si to určite pozrieť.  

Team – je veľký a skúsený a ak si kliknete na fotku niektorého z nich, tak Vás prehodí na zvlášť stránku, kde je pekne podrobne popísaný každý z nich, plus priložený odkaz na linkedin. 

Nápad/Použitie – Takýchto mincí je viac, každý sa snaží ponúknuť niečo nové, iné, rýchlejšie, ale pri takom počte mincí je konkurencia veľká, hlavne ak nejde o niečo unikátne.  

Taženie – Peniaze sa dajú zarobiť dvoma spôsobmi ťažbou alebo parkingom (staking). Ťaží sa klasicky grafickou kartou. Priamo na stránke sú uvedené pooly cez ktoré sa dá ťažiť. Na parking sa používa aplikácia minexBank, je tam aj priamo kalkulačka cez ktorú si viete vypočítať, koľko mincí Vám zaparkované minexcoiny zarobia.  

Road Map – je prehladná ciele sú jasne dané, a nie sú dlhé, tak do konca roka, čo je OK. Pripravujú burzu, mobilnú penaženku, debetnú kartu, a platformu. 

Komunikácia/Aktivita – Na twittery je každý druhý deň nejaká správa, či je to veľa alebo málo posúďte sami, ale je dobre, že informujú čo sa dej. Na stránke tvrdia, že sa i nich píše aj v najznámejších kryptomédiách.  


PS: Dobrý článok nikdy nie je zlý, ale vlastný výskum je lepší, myslite na to. Treba si to pozrieť a preštudovať, sú to Vaše peniaze.   

PS2: Nie som finančný poradca a článok je čisto len informačný, je to môj osobný názor a pred kúpou akejkoľvek mince si to dobre rozmyslite a nehazardujte.  

Odkaz na stránku: https://minexcoin.com/ https://steemitimages.com/DQmdmyqt5JWwaPnjjG6Q3ZuVQoXkdKvad22jSvuyBKZxuJc/exchange.png
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

pekne a konečne :D

·

tak vrámci možností :D