SERBEST ÇALIŞANLAR İÇİN KARLI VE GÜVENLİ BİR PLATFORM: CRYPTO LANCERS

4년 전

Küreselleşen dünyamızda başta teknolojik gelişmeler olmak üzere sosyal, politik, kültürel ve ekonomik alanlarda dahil olmak üzere her alanda inanılmaz değişikler yaşanmaktadır. Teknoloji her alana girmekte ve özellikle iş dünyasına üretim, satış, pazarlama, tanıtım alanlarında inanılmaz destek olmaktadır. Özellikle küreselleşme sürecini tetikleyen ulaşım ve iletişim imkânlarının artması ve internetin devrimsel bir şekilde hayatımıza girmesi ile birlikte artık cerrahlar dünyanın bir ucundan başka bir kıtada ameliyatlar yapabilmekte, patronlar işlerini bir başka ülkeden takip edebilmekte ve hepimiz internetten okulumuza kaydolup derslerimize devam edebilmekte ve mezun olabilmekteyiz. İşte dijitalleşen dünyanın bizlere sağladığı en büyük avantajlardan biri işe gitmek zorunda olmadan evimizden ya da dünya üzerindeki herhangi bir yerden serbest olarak çalışabilme fırsatı sunmasıdır. Dünya üzerinde artık milyonlarca insan sadece teknolojinin de verdiği imkanlar sayesinde evinden çalışabilmekte ve iş yerinde alacağı maaştan çok daha fazla dolgun bir ücret alabilmektedir. Sadece ABD de 40 Milyon kişi freelancer olarak çalışmaktadır. Her geçen gün de serbest çalışma sistemi artmakta ve tercih edilmektedir.

Ancak sizlere bahsettiğim bu sistemde serbest çalışanların en çok dillendirdikleri konu ve problem ödemeler konusunda yaşanabilen olumsuzluklardır. Maalesef serbest yani freelancer olarak çalışanlar ödemelerini bazen gecikmeli olarak almakta, bazen ise banka vb. gibi güvenli alamamakta ve alacakları ücretten çoğu zaman da komisyonlar kesilebilmektedir.

Bu işin diğer tarafında ise işverenlerin yapılan işin kalitesi ile ilgili çekincelerinin olması işin tam olarak bitmemesi vb. sebeplerden ötürü ödeme yapmak istememektedirler. İşin hem çok düşük bir ücret karşılığında yapılmasını isteyen işverenler aynı zamanda da işin tam ve eksiksiz yapılmasını istemeleri kendi açılarından doğrudur. Ama burada iki tarafında çıkarlarını korumak için ortaya çıkan Crypto Lancers yaklaşımı hem piyasada serbest çalışanlar hem de işverenleri arasındaki çevrimiçi ödeme problemlerini çözmek adına karşımıza çıkmaktadır.

Blok zincirinin devrimsel gücünü kullanacak olan bu platform sayesinde Crypto Lancers geleneksel ödeme yöntemleri yerine merkezi olmayan bir ödeme sistemi geliştirmiştir. Buna ilaveten bu sektördeki ödeme şekillerinden kaynaklanan aşırı komisyonlar yerine %2’den çok daha düşük komisyonlar karşılığında iş ve işlemlerin yapılabilmesine imkân tanımaktadır. Bu platform ayrıca iş almak veya vermek adına yapılan sahte geri bildirimlerin oluşturulması engellenecek ve gerçek yorumlar ile güvenilir bir yapı oluşturulabilecektir. Ek olarak düşük güvenlik sistemleri sebebi ile oluşabilecek maddi zararlar, blok zincir teknolojisinin sunacağı çok güvenli ödeme sistemi sayesinde ortadan kalkacaktır. Ayrıca profesyonel e-posta adresleri, bulut blok zincir sunucu hizmetleri, güvenlik sertifikaları ve satış sonrası vb. farklı hizmetlerde bu kapsamda olacaktır. Serbest çalışanlar ise kapsamlı bir çalışma ağı ve aylık olarak ücret ödeme alma fırsatı bulacak bu süreçlerde ise akıllı kontratlar kullanılacaktır.

ICO ve Token Bilgileri

 • Token Simgesi: CLT
 • Platformu: Ethereum
 • Tipi: ERC20
 • Satılacak token miktarı: 100.000.000 (5.%) 5.000.000
 • Minimum alım miktarı: 10.000 $
 • Satılacak maksimum token miktarı: 10.000.000 100.000.000 (% 10)
 • Minimum alım miktarı: 1.000 $
 • ICO Fiyatı: $ + 0,498
 • Satılacak olan token miktarı: 100.000.000 (22,5%) üzerinden 22.500.000 (minimum % 22.5)
 • Asgari satın alma tutarı: 0,5 ETH
 • Soft Cap: 1.500.000 USD Doları
 • Hard Cap: $ 11.250.000 USD Doları
Yol Haritası

Takım

Referanslar

İnternet Sitesi: https://cryptolancers.network/

Teknik İnceleme: https://cryptolancers.network/whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/cryptolancers_official

Twitter: https://twitter.com/CryptolancersN1

Facebook: https://web.facebook.com/cryptolancersnetwork/

Reddit: https://www.reddit.com/user/cryptolancers

Youtube: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4927320.0#post

E-Mail: support@cryptolancers.network

BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4887475.0

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4927320.0

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT