Gigajoule - wiodący dostawca energii elektrycznej

2년 전

Szacuje się, że 2 miliardy ludzi na całym świecie nie ma dostępu do energii elektrycznej, a liczba ta rośnie. W krajach takich jak Nigeria, pomimo dużej ilości gazu ziemnego jako surowców, mniej niż połowa populacji ma dostęp do stabilnych dostaw energii elektrycznej. Nawet tam, gdzie istnieją systemy przesyłu energii, wiele krajów rozwijających się polega na kosztownych i nieefektywnych systemach zastępowania energii elektrycznej.

Mają one negatywny wpływ zarówno na środowisko, jak i na finanse i budżety państwa, ponieważ rządy często muszą stosować dotacje aby je udostępnić.

Gigajoule to tradycyjna firma energetyczna. Tradycyjny charakter oznacza, że ​​Gigajoule wykorzystuje elektrownie naziemne, ale może konkurować lub przewyższać inne elektrownie pod względem wydajności, niezawodności i kosztów.

Podobnie jak w przypadku innych zmian na rynku energii, zmiany są dokonywane głównie w granicach państwa narodowego, głównie tam, gdzie korzystne zasady i przepisy przyczyniają się do rozwoju rynku energii odnawialnej. Energia odnawialna jest w dużej mierze nieprzewidywalnym źródłem energii. Z tego powodu proces integracji odnawialnych źródeł energii z systemem energetycznym znacznie aktywuje dane, oferując wyzwania i możliwości znalezienia innowacyjnych rozwiązań w zakresie obliczania, rejestracji, prognozowania i płynnej integracji odnawialnych źródeł energii w celu uzyskania czystszej energii.

Gigajoule korzysta z technologii Internetu rzeczy (IoT) i technologii blockchain, która udowodniła wysokie standardy jakości i wydajności. Przez cztery lata opracowali trzy lokalizacje projektu, które można natychmiast wdrożyć przy użyciu technologii wytwarzania energii na specjalne zamówienie. Każdy projekt jest przeznaczony do instalacji o mocy 528 MW. Ta technologia jest najlepsza dzięki turbinie gazowej Siemens GT A65 (Rolls Royce Trent) 66 MW, która jest silnikiem lotniczym o wiodącej w swojej klasie wydajności.

Posiadają szczegółowy model ekonomiczny, który podkreśla wydajność. wykonalność i zalety projektu. Przeprowadzić wstępną ocenę wpływu na środowisko, w tym zatwierdzenie na szczeblu ministerialnym, aby wykazać, że zastosowana technologia nie stanowi zagrożenia w przypadku niebezpiecznych emisji powietrza i ścieków. Aby przekonać organ regulacyjny branży elektroenergetycznej, że wydajność technologii jest taka, że ​​koszty operacyjne i koszty amortyzacji są dodawane do docelowego poziomu zysku FPPCO i jej licencjodawców, w tym w strukturze struktury taryf, która ma zostać zatwierdzona przez rząd.

Zasada projektu Gigajoule

Projekt wykorzystuje blockchain dla rynku energii elektrycznej. Ponieważ blockchain ma mechanizm pozwalający uniknąć podwójnego pomiaru energii i może wyzwalać automatyczne zdarzenia w celu utrzymania szybkości sieci energetycznej, projekty zaczęły szukać rozwiązań.

Pływające elektrownie z silnikami SGT-A65 mają kilka ważnych zalet:

 • Elastyczność lokalizacji Dwa SGT-A65 są zamontowane na pływającej barce, tworząc w ten sposób kompletny mobilny układ napędowy.
 • Wymagany jest znacznie mniejszy ślad niż w przypadku elektrowni lądowych. Daje to wiele możliwości lokalizowania punktów FPP jak najbliżej dostaw gazu i lokalnej infrastruktury do odprowadzania energii elektrycznej.
 • Zawsze zachowuje się własność punktów FPP. W razie potrzeby zasoby te można rozmieścić w innych lokalizacjach.
 • Szybkość produkcji, instalacji i uruchomienia jest szybsza i łatwiejsza niż w przypadku naziemnych odpowiedników.
 • Pływające elektrownie Gigajoule zostaną zmontowane w Appledore Shipyard UK z wewnętrznym suchym dokiem umożliwiającym produkcję przez cały rok.
 • Po tym, jak pływająca elektrownia dotrze do miejsca rozmieszczenia na ciężkim statku, zostanie podłączona do zasilania gazem i sieci zasilającej w stosunkowo krótkim czasie.
 • Jednoczesne tworzenie naziemnej podczerwieni struktury jednostek FPS, stacji dokującej, gazociągów, podstacji i linii energetycznych.
 • Oszczędności wynikające z modułów scaleFPP są rozmieszczone w grupach po cztery w każdym miejscu, chociaż można je zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od wymagań
 • W typowej konfiguracji wdrożenia osiem działających modułowych agregatów prądotwórczych SGT-A65 oznacza, że ​​zawsze można utrzymać maksymalną dostępność przez typowy okres dwudziestu lat.

Tokensale:

 • GIGJ = 1$
 • Soft Cap: 10 000 000$
 • Hard Cap: 50 000 000$
 • Pre-sale IEO: 01.10 - 20.10

Plan rozwoju

Jak widać, jest to obiecująca kampania, która ma wiele zalet. Niezawodność, bezpieczeństwo są tutaj gwarantowane.

Dodatkowe informacje:

Website: https://gigajoule.io

Whitepaper: https://secureservercdn.net/160.153.137.210/d37.ba6.myftpupload.com/wp-content/uploads/2019/09/Gigajoule-Whitepaper-v9.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5182913.0

Telegram: https://t.me/Gigajoule_group

Twitter: https://twitter.com/GigajouleT

Facebook: https://www.facebook.com/gigajouletoken

Author: Kalmanov (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1991895)

ETH wallet: 0x5c28cc59095e66b507EcF9A005600Cc7702f280e

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

I joined the project and will follow with the team and hope that the development will be fast and successful. Good luck in the development of the project.

The concept and purpose of this project is very good. This is the foundation that explains the benefits of this project in the future. I hope the development team can do their best at every opportunity to make this project grow.