Storichain - dystrybucja własności intelektualnej

2년 전

Wiadomo, że technologia blockchain jest technologią, która może zniszczyć branżę publikowania treści i przemysł fabularny, po prostu dostarczając rozwiązania problemów, z którymi borykają się autorzy treści i historie oraz wydawcy w tym stuleciu. Uproszczenie dystrybucji treści i opowiadań, a także skuteczność procesu monetyzacji jest jednym z powodów, dla których technologia blockchain powinna zostać przyjęta w branży tworzenia i publikowania historii.

Zaobserwowano większość usług stron trzecich odpowiedzialnych za publikowanie treści. historie i wypłata nagród zawsze wybierają wysoki procent nagród przeznaczonych dla twórców. Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie pisanie opowiadań i treści przez kilka godzin i dni, a pod koniec dnia usługi innych firm odbierają nagrody, które należą do ciebie? Myślałem, że to niesprawiedliwe wobec autorów i dlatego Storichain jest tutaj, aby zaoferować rozwiązania wszystkich problemów, z którymi borykają się autorzy i wydawcy opowiadań, a także czytelników.

Storichain to projekt, który zapewnia częściowo zdecentralizowaną aplikację dApp i ogólny protokół do rozwiązywania problemów związanych z fabułą przy użyciu charakterystyk blockchain. „Przemysł fabularny” odnosi się do przemysłu, który wykorzystuje „historie” jako źródło swoich produktów i obejmuje takie obszary, jak filmy, dramaty, powieści internetowe, dramaty internetowe, sztuki teatralne, musicale i audycje radiowe.

Firma zawsze stara się kierować w jej kierunku. Stale rozwija i ulepsza serwer, dodając różne nowe produkty. Od 2014 r. Platforma rozszerzyła swoją branżę, która dodaje pewną cenę dzięki wykorzystaniu produktów opartych na rozwoju, projektowaniu, tworzeniu historii.

Storichain zapewnia wszystkim satysfakcję z systemu, ponieważ każdy użytkownik bierze na siebie niewielką część odpowiedzialności. Platforma zapewnia autorom historii umowy na ich tworzenie. System sprawia, że ​​interakcja między czytelnikami a autorem jest bardziej przejrzysta.

Uczestnicy systemu mogą zmienić swoją rolę na platformie - stają się opowiadaczami, producentami, aktywnie uczestniczą w tworzeniu zagranicznych arcydzieł. Użytkownicy mogą otrzymywać premie co tydzień za udział w projekcie do momentu sprzedaży praw autorskich.

Platforma Storichain to szerokie pole dla autorów, którzy kochają i wiedzą, jak tworzyć historie dla tej branży. System nie zapisuje kodu źródłowego w blockchain, ponieważ platforma jest przede wszystkim ważna dla tłumaczeń i tworzenia historii, przekazywania praw autorskich, niż tekstowe znaczenie opublikowanej historii, ponieważ firma docenia pierwszy wkład w powstanie tej historii.

Jak działa Storichain

Autorzy mogą rozpowszechniać swoje historie na dowolnej stronie innej niż Storichain, firma nawet zachęca do tych działań. Aktywność autorów jest bezpośrednim wskaźnikiem aktywnego wzrostu systemu. Korzystanie z blockchain to innowacyjne podejście, które zostało już docenione przez wielu użytkowników. Czołowi liderzy firmy bardzo poważnie podchodzą do problemów branży i podejmują nowe decyzje, aby je wyeliminować.

Korzyści z historii:

  • Profesjonalne kreatywne narzędzia do tworzenia i dystrybucji skryptów wideo, kreskówek internetowych, powieści internetowych i interaktywnych opowieści.
  • Funkcja pobierania ilustracji do monetyzacji illustrator.
  • Postęp tworzenia, ostatnie odmiany wkładu i rozwoju grafiki w historii.
  • Umowa grupowa między autorami współpracy (tłumacze, ilustratorzy, akustycy, asystenci), Smart NDA Ochrona praw autorskich.
  • Wykrywanie plagiatu.
  • Wstępnie opracowana inteligentna umowa - zestawy wzorów s kontrakty na dystrybucję dochodu na podstawie stawek składki.

Zespół projektowy

Plan rozwoju

Jak widać, jest to obiecująca kampania, która ma wiele zalet. Niezawodność, bezpieczeństwo są tutaj gwarantowane.

Dodatkowe informacje:

Website: https://storichain.io

Whitepaper: https://drive.google.com/drive/folders/1s902dyb4msuSu4dcg-9tlqE8vVcxC2Kb

Bitcointalk bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158251.0

Telegram: https://t.me/storichain_en

Twitter: https://twitter.com/storichain

Facebook: https://www.facebook.com/storichain

Author: Kalmanov (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1991895)

ETH wallet: 0x5c28cc59095e66b507EcF9A005600Cc7702f280e

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

We have a great opportunity to become part of this project. Do not miss out on this!

We have a great opportunity to become part of this project. Do not miss out on this!

I will participate in ICO, because I believe in the project. A very interesting idea for the team, this can not be missed.

I will participate in ICO, because I believe in the project. A very interesting idea for the team, this can not be missed.