Wymiana Rokes

2년 전

Witaj na moim blogu. Dzisiaj przeanalizujemy kolejny ciekawy projekt o nazwie Rokes Exchange.

Problemy, z jakimi spotykają się dziś handlowcy:

  • Większość istniejących platform transakcyjnych ma opóźnienia we wprowadzaniu lub wycofywaniu. Czasami czekanie trwa 3 dni, jest to bardzo denerwujące.
  • Wyższe opłaty transakcyjne.
  • Bardzo niskie bezpieczeństwo. Prawdopodobnie słyszałeś więcej niż raz o tym, jak ta lub inna platforma handlowa została ponownie włamana, gdzie skradziono dużą ilość pieniędzy. Niektórzy nowi inwestorzy nie inwestują w kryptowalutę, ponieważ uważają, że giełdy nie są bezpieczne i niewiarygodne oraz że stracą swoje fundusze.
  • Słaba obsługa klienta. Zły nawyk polega na tym, że niektóre platformy transakcyjne będą potrzebowały więcej niż tydzień, aby zobaczyć dokument. Ponadto agenci wsparcia nie zawsze są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie, które chcesz zadać w dogodnym dla Ciebie momencie.
  • Niektóre platformy transakcyjne mają bardzo niewygodny i skomplikowany interfejs, który jest niezrozumiały nawet dla doświadczonych i zaawansowanych traders.

Rokes Exchange Jak to działa

Rokes Exchange to platforma handlowa z wieloma funkcjami, które umożliwiają użytkownikom podejmowanie trafnych decyzji handlowych, obniżanie kosztów i maksymalizację zysków z każdej transakcji. Sukces każdego projektu zależy głównie od zespołu. Zespół projektowy składa się z wielu ekspertów i różnych specjalistów z Blockchain, którzy od wielu lat mają doświadczenie w świecie kryptowalut. Będą mogli wprowadzić platformę handlową na nowy poziom i zaoferować wysoce niezawodną i szybką platformę transakcyjną dla inwestorów.

Platforma Rokes służy jako platforma doradcza, która umożliwia inwestorom i użytkownikom łatwe wyszukiwanie porad dotyczących handlu i wymiany kryptowalut. Pomaga to ułatwić szerokie doświadczenie w handlu w ogóle. Ponadto użytkownicy na całym świecie mogą po pewnym czasie uzyskać najlepszy handel i mentora dla innych osób na rynku kryptowalut.

Zespół projektowy

Mapa drogowa

Nadal możesz wiele powiedzieć o projekcie. Aby zapoznać się szczegółowo ze wszystkimi niuansami firmy, strony, zespołu, oficjalnego dokumentu, mapy drogowej, pozostawię niezbędne linki poniżej w opisie..

Dodatkowe informacje:

Website: https://rokes.exchange

Whitepaper: https://imgur.com/tHH2Y4A

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5150243.0

Telegram: https://t.me/commonsosexchange

Twitter: https://twitter.com/CommonsRealty

Facebook: https://www.facebook.com/CommonsRealty-1034402950064588

Author: Kalmanov (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1991895)

ETH wallet: 0x5c28cc59095e66b507EcF9A005600Cc7702f280e

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

I evaluate this is low risk project and worth to invest.

After going through the project Whitepaper and see their vision and features I was really amazed.

Like and support your project! Good luck developers!

Excellent project with a lot of features.