Litecoin - nr 1 na coinmarketcap?

4년 전

LitePay, Inc. we wtorek podała na tweetersonie, że zamierza uruchomić 26 lutego natychmiastową infrastrukturę płatności Litecoin (LTC). Firma stwierdziła, że umożliwi firmom łatwą akceptację płatności za pomocą Litecoin, a także oficjalne karty debetowe Litecoin z kartą VISA, dzięki czemu transakcje kryptowalutowe z "cyfrowym srebrem" są natychmiastowe i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Będzie można płacić bezpośrednio litcoin'ami jak także konwertować na dolary (prowizja 1%).
Na litecoin mają wprowadzić anonimowe płatności oraz podobnie jak na bitcoin ma być wdrożony Lightning Network co oczywiście przyspieszy transakcje.
Ciekawe czy to wypali. Dodatkowo są plotki o wprowadzeniu litecoina do amazona (pogłoski od dawna). Więc sumarycznie wygląda cała ta impreza, oczywiście w teorii, na numero uno na coinmarketcap w perspektywie czasu.
Wiadomo, że niektóre waluty mają bezpłatne transakcje ale na chwilę obecną jeżeli to wejdzie i nikt tego nie przyblokuje to będzie dość ciekawie :) pozdrawiam

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT