Огляд проекту AQUEST

3년 전

Раніше мобільні телефони можна було використовувати тільки за призначенням, наприклад для здійснення дзвінків. Але зараз ситуація змінилася та з'явилися можливості ефективно використовувати свій пристрій. Тепер крім стандартного використання свого смартфона ви також зможете отримувати оплату за виконання певних дій або завдань. Це стало можливо завдяки креативному інноваційному підходу, що надається платформою AQUEST, яка являє собою децентралізований додаток, який сплачує вам за виконання певних завдань.

Що таке AQUESTЗа допомогою aQuest ви маєте можливість спробувати провести певну промоушн-кампанію. Користувачі будуть виконувати певні завдання і матимуть можливість отримати належну винагороду. А ви, як компанія-організатор, можете збирати базові дані про своїх клієнтів та використовувати їх у своїй роботі. Наприклад, якщо ініціюється безкоштовна роздача токенів, користувачі при виконанні поставлених умов можуть в якості винагороди отримати токени стандарту ERC-20.
Додаток aQuest спільно з додатком ENKRONOS допоможе вам у проведенні комплексних місій завдяки інноваційним хмарним технологіям.

Усі квести об'єднуються з додатками Enkronos і таким чином створюється пул користувачів. Такі квести є безпрецедентною технікою, що допомагає створити певний пул клієнтів, який ви можете асоціювати з різними додатками.

Особливості проекту AQUESTВикористання платформи AQUEST може принести велику користь, розглянемо деякі визначні моменти.

Безпека гарантується тим, що aQuest використовує стек додатків Enkronos і смарт-контракти для координації реєстрацій користувачів.

Відкритість забезпечується тим, що будь-який користувач може приєднатися до aQuest без будь-яких обмежень і проходження процедури KYC.

Зручність роботи з додатком така, що можна його використовувати навіть на звичайних мобільних телефонах.

Користування програмою Enkronos дозволить створити необхідний пул користувачів.

Різноманітність варіантів використання платформи така, що вона може бути застосована для проведення безкоштовних роздач, баунти-кампаній, просування сторінок в соціальних мережах та презентації будь-яких програмних продуктів.

Винагорода учасникам може бути виплачена у вигляді токенів стандарту ERC-20. В майбутньому планується підключення платіжної системи PayPal, кредитних карт та інших вариантів платежів.
Дані про токениТокени aQuest (AQU) - це токени протоколу, які використовуваються для роботи на платформі aQuest. Ті користувачи, хто створює завдання, можуть використовувати токени AQU для виплати винагороди учасникам квестів за виконання певних завдань. Всього буде створено 200 мільйонів токенів. Ціна 1 AQU становить 0.006 ETH. До сплати приймаються ETH, BTC та фіат. Мінімальна сума інвестицій становить 0.1 ETH

Софткап проекту дорівнює 1 мільйону доларів США, а хардкап - 39 мільйонам доларів США.
ВисновокПлатформа AQUEST дозволяє кожному користувачеві заробити гроші, не виходячи з дому та не розлучаючись зі своїм улюбленим мобільним телефоном. Замовники отримують можливість залучити максимально широку аудиторію з усього світу та підвищити впізнаваність свого бренду.

Додаткова інформація 


Веб-сайт: https://www.aquest.io

Telegram: https://t.me/aQuest_io

Whitepaper: https://www.aquest.io/wp-content/uploads/2018/12/aQuest-Whitepaper-1.0.pdf

ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5094638

FACEBOOK: https://www.facebook.com/aquest.io/

TWITTER: https://twitter.com/aQuest_app

MEDIUM: https://medium.com/enkronos

REDDIT: https://www.reddit.com/r/aquest_app/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/aQuest_app

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/showcase/aquest-app/

GITHUB: https://github.com/enkronos/ico


100% унікальність огляду: https://text.ru/antiplagiat/5cb0bdfdec46c

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @minamoto77! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!