Huobi planuje wprowadzić bramę wymiany kryptowalut fiat w Turcji.

2년 전

Shared From Dlike

Globalna giełda kryptowalut Huobi planuje wprowadzić wymianę kryptowalut na fiat w Turcji, która ma na celu zwiększyć dostęp do ponad 250 kryptowalut dla lokalnych inwestorów.Mohit Davar regionalny prezydent Huobi w regionie EMEA powiedział że Turcja potrzebuje ramy prawne dla rynku kryptowalut w kraju, w którym wiele osób ma już kryptowaluty.

„Myślę, że ogólnie tam, gdzie na rynku nie ma jasnych ram regulacyjnych, banki mogą podejmować własne decyzje” - powiedział Davar. „To zawsze ma na celu upewnienie się, że dysponujemy odpowiednimi czekami i saldami, szczególnie jeśli chodzi o KYC i AML.”


Shared On DLIKE

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Twój post został podbity głosem @mmmmkkkk311 dlatego że spełnił dwa warunki: - podobał mu się - nie delegujesz Steem Power do konta sp-group. UWAGA: Na #polish działa groźna szajka, która posługując się metodą "na upvote i komentarz" stara się wyłudzić delegacje od nieświadomych tego jak działa ten blockchain użytkowników. Nie rozmawiaj z nimi, jedyny oficjalny chat polskiej społecznosci to https://steem.chat/channel/polish