Opera wprowadza obsługę płatności Bitcoin

작년

Shared From Dlike

Popularna przeglądarka internetowa Opera ogłosiła integrację, która pozwoli na dokonywanie transakcji płatnościami w bitcoinach bezpośrednio przez przeglądarkę. Nowe funkcje w wersji beta ogłoszone przez Opere która najpierw umożliwiła użytkownikom wysyłać i odbierać bitcoiny z portfela kryptowalutowego wbudowanego w przeglądarkę Opery. Oprócz przelewów bitcoinowych obsługuje również płatności bitcoinami za towary i usługi.

Charles Hamel  powiedział :

„Przeglądarka jest idealnym kandydatem do integracji kryptowalut, ponieważ jest bramą do tak wielu rzeczy w życiu użytkownika” 


Shared On DLIKE

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Twój post został bezinteresownie podbity głosem @mmmmkkkk311 dlatego że nie delegujesz Steem Power do kółek wzajemnej wymiany głosów lub kont nastawionych na zysk. Jesteś na liście moich ulubionych autorów i masz szanse na automatyczne upvoty, które zostają przydzielane tylko wtedy gdy nie mam czasu na czytanie postów i moja Voting Power wzrasta do odpowiednio wysokiego poziomu. Pamiętaj, jedyny oficjalny chat polskiej społecznosci to https://steem.chat/channel/polish

Musisz to wiedzieć: #newsteem @pennsif @steemit-polska