Miami Dolphins poprze Litecoin jako oficjalną kryptowalutę.

6개월 전

Shared From Dlike

Amerykańska profesjonalna drużyna Miami Dolphins ogłosiła na stronie, że ​​Litecoin (LTC) jest oficjalną kryptowalutą zespołu. Aliant Payments, firma współpracująca The Miami Dolphins, aby wprowadzić bilety loterii, gdzie 50% procent ze sprzedaży będzie dla zespołu. Ciekawością jest oprócz wspomnianej loterii, również będzie się pojawiać wielu możliwościach reklamowych. Jak powiedział Charlie Lee, twórca Litecoin.

„Ta współpraca napędza Litecoin przed milionową publicznością na całym świecie w czasie, gdy przyjęcie kryptowalut nabiera tempa, a ekosystem jest w stanie wspierać przypadki użycia w świecie rzeczywistym w sposób wcześniej niemożliwy. Widzimy to jako potężny sposób na podniesienie świadomości i edukowanie ludzi o Litecoin i kryptowalutach na ogromną skalę. ”

To już drugi zespół, który wprowadza tego typu usługi. Ostatnio portugalski klub sportowy SL Benfica zrobił to samo, umożliwiając płatności za pomocą kryptowaluty czerwcu. Inwestycja (LTC) może okazać się trafną możliwością przed kolejnym wzrostem.


Source of shared Link

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Hi, @strefanetu!

You just got a 0.01% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.

Congratulations @strefanetu! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!