DLive | Przejrzysty Raport #5 - 1 sierpnia 2018

4년 전

DLive

Statystyki Dlive z miesiąca lipca 2018 roku.

br

Development Team

Ogromnym priorytetem dla naszego zespołu ds. Rozwoju w nadchodzącym miesiącu będzie poprawa stabilności naszych usług. Obejmuje to aktualizację serwerów transmisji strumieniowej na żywo i ulepszenie naszej nowej usługi wideo. Jeśli przegapiłeś naszą najnowszą aktualizację, możesz ją znaleźć tutaj.

Odwiedź nas wTrello Cały zespół pracuje nad udostępnieniem naszemu community planu działania na rzecz rozwoju. Kiedy będziemy gotowi, będziesz mógł go znaleźć na Trello, więc bądź czujny!

br

Community Team

W miesiącu lipcu upvoty dla teamu Dlive stanowiły 6% wszystkich upvotów. 2091% z 34322%. Poniżej zostały przedstawione upvoty dla poszczególnych członków teamu

Team MemberUpvotesTotal Weight
@tidylive28468%
@imjohnnymills22335%
@cheech-oz21284%
@jimmylin21420%
@cheaky20276%
@clasicktv14182%
@redjepi5100%
@mro113%
@r3mr3m113%
@kassixo00%
@seacactus00%
@mehdibca00%

br

Lipiec w statystykach

Wszystkie rozdane upvoty: 5656 upvotów Unikalni użytkownicy: 1360 Średnia moc upvote: 6.06% Średnia upvote na dobę: 182,45

Live streamerzy mogą widzieć członków zespołu DLive na swoich czatach. Jeśli korzystasz z transmisji na żywo, zachęcamy do monitorowania Twojego czatu i odpowiadania Twoim widzom za pomocą mikrofonu.

Jeśli jesteś twórcą treści wideo, dołącz coś na temat DLive na początku filmu. Pomoże to naszemu zespołowi ds. zarządzania treścią z weryfikacją, ponieważ DLive obsługuje tylko oryginalne treści.

br

DLive Owned and Operated Accounts

Nastąpiło zwiększenie liczby kont o DLive w nazwie lub logo DLive jako zdjęcie profilowe. Chcemy poinformować nasze community, że następujące konta są jedynymi kontami, które są własnością i są obsługiwane przez zespół DLive Team. @DLive @TeamDLive @DLiveForever @DLiveStarBooster @DLivePay @DLiveFamily

br

DLive Social Media

Śledź nas w Social Media! Pamiętaj, aby oznaczać nas tagami wszystkich Twoich postów związanych z DLive.

br

Na tym kończy się piąte sprawozdanie w sprawie przejrzystości. Jeśli jest coś, co chciałbyś zobaczyć w przyszłych raportach, nie wahaj się zostawić sugestii w komentarzach poniżej.

Dziękuję,
DLive Team

br

Original post: https://steemit.com/dlive/@teamdlive/dlive-or-transparency-report-5-august-1-2018

Tłumaczenie,
DLive Poland Team

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT