DLive v0.8.3: Aktualizacje Fanbase i Ulepszenia Wideo!

4년 전


Dziennik aktualizacji DLive v0.8.3

 • Aktualizacje Fanbase
 • Opcje jakości na żywo
 • Nakładka Mini Player
 • Co dolej i Rekomendacje
 • Różne poprawki błędów i aktualizacji

br

Fanbase był najwyższym priorytetem dla zespołu programistów. Ten produkt postrzegamy jako część rdzenia DLive. W tym wydaniu wprowadziliśmy kilka zmian i dodaliśmy nowe funkcje, które z pewnością spodobają się każdemu.

Jeśli nie dołączyłeś do Fanbasu ulubionych streamerów na żywo lub twórców filmów, dodaliśmy przycisk na ich stronie profilu, który umożliwi Ci szybkie dołączenie.

Baner Powiadomienia i Dźwięk

Zebraliśmy opinie dostarczone przez społeczność i zmieniliśmy sposób, w jaki zachowują się powiadomienia i dźwięk banera. W wersji v0.8.2, jeśli któraż z obserwowanych przez Ciebie osób napisała wiadomość na Fanbase, otrzymywałeś powiadomienie. W tej wersji zmieniliśmy to tak, aby powiadamiało Cię tylko o tym żę ktoś kogo obserwujesz napisał prywatną wiadomość do Ciebie. Dźwięk można również wyłączyć w swoich ustawieniach. Lecz to ustawienie jest tylko na dane urządzenie/przeglądarkę. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć dźwięk na jednym z urządzeń, poi zalogowaniu się do DLive na innym urządzeniu będziesz musiał powtórzyć operację.


Sound.gif

Moderatorzy

Możesz dodawać i usuwać moderatorów w swoim Fanbase. Moderatorzy będą mogli przypinać i usuwać wiadomości, a także wyrzucać i banować.


Moderators.gif

Reakcje emotikonów w wiadomościach

Reakcje na wiadomości mogą być teraz dodawane w FanBase!

Reactions.gif

Liczba wiadomości na karcie przeglądarki

Po otrzymaniu bezpośrednich wiadomości od osób które obserwujesz, na karcie przeglądarki zostanie wyświetlona ich liczba na żywo.

TabCounter.gif

Live Stream Quality Options

Jest to funkcja, którą staramy się wprowadzić już od jakiegoś czasu i nareszcie się pojawiła! W tej aktualizacji będzie można obniżyć jakość strumienia do mniejszej przepustowości. To znacznie poprawi wrażenia widzów dla tych, którzy mają słabsze połączenia z internetem.

Nakładka Mini Player

Nakładka mini odtwarzacza została włączona, aby poprawić wygodę użytkowników podczas nawigacji między Fanbase a transmisjami na żywo lub filmami. Podczas oglądania transmisji na żywo lub wideo i otwierania Fanbase pojawi się mini odtwarzacz. Ten mini odtwarzacz będzie nadal wyświetlać wideo i może być przenoszony po ekranie.

MiniPlayer.gif

Co dalej i Rekomendacje

Po zakończeniu oglądania wideo automatycznie zostanie odtwarzane kolejne wideo od danego twórcy. Odliczanie wyświetlane jest w przeglądarce. Jeśli klikniesz przycisk Anuluj, wyświetli się lista zalecanych filmów wideo w odtwarzaczu.

UpNext.gif

Interwał Klatek Kluczowych 2

Jeśli interwał klatek kluczowych nie został jeszcze ustawiony na 2, jest to wymagane do przesyłania strumieniowego na żywo. Zapewni to płynne działanie strumienia na żywo i potencjalnie zapewni to szybsze wyświetlenie transmisji bez ciągłego odświeżania. Dodaliśmy podpowiedź w panelu kontrolnym jako przypomnienie. Ustawienie Interwał klatki kluczowej można znaleźć w zaawansowanych opcjach wyjściowych oprogramowania do nadawania. Jeśli potrzebujesz pomocy w zlokalizowaniu tego ustawienia, nie wahaj się zapytać na Rodzinym Fanbase DLive.

keyframe.JPG

Różne Poprawki Błędów i Aktualizacje

 • "More From" naprawiono błąd twórcy treści
 • Plakietka zweryfikowanego twórcy została dodana w czatach transmisji na żywo
 • Dodano "Uzyskaj zweryfikowane" z rozwijanego konta
 • Zainicjuj bezpośrednią wiadomość z czatu na żywo
 • Naprawiono emoji serca w czacie na żywo
 • Błędy zostały przeredagowane
 • Dodano tłumaczenia dla komunikatów o błędach
 • Polityka prywatności i potwierdzenie praw autorskich zostały dodane przed rejestracją

br

Odwiedź oficjalny skep DLive!

shop

Oryginalny post: https://steemit.com/dlive/@dlive/dlive-v0-8-3-fanbase-updates-and-video-enhancements
Tłumaczenie Team DLive Poland
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations, your post received 20.97% up vote form @spydo courtesy of @ghost-tv! I hope, my gratitude will help you getting more visibility.
You can also earn by making delegation. Click here to delegate to @spydo and earn 95% daily reward payout! Follow this link to know more about delegation benefits.