DLiveStars | Zwycięzcy #12 edycji DLiveStars

4년 전

DLiveStarsBanner.png

DLiveStars to co dwutygodniowa kampania, w której użytkownicy są wyróżniani renomowanym tytułem "DLiveStars". Zwycięzcy są nagradzani 60% upvotem. Jednak nie każdy może dostać takiego upvote'a. Stanie się DLiveStarsem wymaga wysiłku, ponieważ zwycięzcy robią wszystko co w ich mocy, aby tworzyć wysokiej jakości treści i angażować się w kontak ze swoją publicznością.

br

Jeśli czytaliście ogłoszenie o starcie #12 zauważycie, że ogromnym celem dla nas jest teraz zwiększenie zasięgu DLive w mediach społecznościowych. Szukaliśmy społeczności DLive, która pomogłaby nam w tym zadaniu. Trzy gwiazdy DLive Stars wybrane w tym okresie wykonały wyjątkową pracę, robiąc wszystko, aby promować DLive na wielu platformach społecznościowych. Chcielibyśmy pogratulować wszystkim z tych zwycięzców za ich ciężką pracę i poświęcenie.
Milo.png
@milo.mar Milo to streamerka i twórca filmów. Niedawno pracowała nad vlogami jogi, które proponujemy wszystkim aby rozluźnić plecy i szyję. Wykonuje również niesamowitą pracę angażując członków społeczności DLive na Discord i Fanbase. Jest zawsze przyjazna i chce pomagać ludziom żyćszczęsliwiej i zdrowiej.
Mari.png
@Mariandreapf Jeśli kiedykolwiek sprawdziłeś transmisje na żywo z Mari, wiedziałbyś, że świetnie się angażuje ze swoimi widzami. Ciągle szuka sposobów na ulepszenie swojego strumienia i to pokazuje. Świetnie spisuje się także w mediach społecznościowych, a przed transmisjami na żywo publikuje story na Instagramie, aby wszyscy wiedzieli, że rozpoczyna stream.
Laura.png
@tsukuyomi Tsukuyomi to streamerka, która specjalizuje się w grach retro. Chociaż nigdy się nie dowiesz, zapewnia nieprzerwaną interakcję ze swoimi widzami, a jej optymistyczna osobowość sprawia, że ​​jej strumienie są świetne! Tsukuyomi zawsze szuka informacji zwrotnych, aby poprawić jakość i treść swoich strumieni. Wchodzi w interakcję ze społecznością DLive Community i jest często widywana w naszych historiach z IG, promujących DLive dla wszystkich. Mamy nadzieję, że wszyscy będą nadal angażować społeczność poprzez Discord i Fanbase, ale jednocześnie pomagać nam szerzyć świadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

br

Gratulujemy zwycięzcą i niecierpliwie czekamy na #13 edycje DLiveStars Team DLive Poland
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @dlive-poland! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!