Kim jesteśmy? - Przedstawienie Teamu DlIve Poland

4년 전

37971149_2045665258841926_4366000999899332608_n.png

Chyba przyszedł czas na małe przestawienie. Wielu z was od samego początku ciekawi kim jesteśmy i co zamierzamy zrobić dla Polaków streamujących na dlive. Dzisiaj możecie poczytać trochę o tym, kto stoi za projektem DLive Poland.

DLive Poland to projekt osób będących na DLive od samego początku powstawania platformy. Przez kolejne miesiące platforma rozwijała się, a społeczność polska z dnia na dzień dołączała do coraz większego grona streamerów. Początkowo nad pomysłem pracowały dwie osoby, chcąc zrobić coś, co będzie wsparciem dla Polaków chcących się wybić i zabłysnąć na zagranicznej, dopiero co rozwijającej się platformie. Ostatecznie projekt został odłożony na dalsze tory z powodu braku pomysłów na dalszy jego rozwój . Niecały miesiąc temu konto znów ożyło. Z biernego konta Steemit, stało się pewnego rodzaju królikiem doświadczalnym. Wtedy do projektu dołączyła jeszcze jedna osoba. Przedstawione mi zostały pomysły oraz wstępne założenia, które powinny zapewnić sukces i powodzenie naszego projektu. Niewielkie poprawki, które zostały przeze mnie wprowadzone, dały zarys projektu przedstawionego Wam w naszym pierwszym poście.
Powiecie: "Okej. Wszystko spoko. Ale kim Ty jesteś?"

br (1).png

Przyszedł więc czas na coś, co od samego początku powstania naszej strony było nurtującą kwestią dla Polskiej społeczności. Chcę przestawić Wam wszystkie osoby kryjące się pod do tej pory Wam znanym: Team DLive Poland.

14525148_1327302700643104_3386966919813105642_o.png @cathys

Na Steemit od grudnia 2017, a na dlive od lutego 2018
Znacie mnie poprzez moje streamy na DLive. Ci co oglądają, mogą potwierdzić, że nie raz mówiłam o Polskim community, którego cały czas nam brakowało. Chciałam stworzyć coś jak DLive Poland i udało się!

Jestem autorem postów i tłumaczeń. Również odpowiadam za profil na instagramie i przyszłe live na DLive. Zaczynając projekt chciałam pomyśleć o tych, którzy, jak ja kiedyś, zaczynają dopiero swoją przygodę z DLive.
Najczęściej chodzę i rozmawiam z Wami dając upvoty. Staram się też osobom, które nie wiedzą kim jesteśmy pokazać, gdzie można o nas przeczytać.


Jednak pracy przy projekcie jest tak wiele , że przy życiu prywatnym i pracy sama sobie z tym nie poradzę. Dlatego chciałabym Wam przestawić swój, na ten moment tylko dwuosobowy, team.

22780143_100810480687490_1209030714090174781_n.png @eddy-ghost

Na steemit i DLive od grudnia 2017
Również dobrze Wam znany. Streamowanie na DLive to prawie jego codzienność. Lubiący ludzi, chętnie nawiązujący kontakty z polską i nie tylko społecznością DLive. Ciekawostką jest, że zobaczycie u niego wszelkie możliwe gry jakie ma na koncie steam 🙂

Eddy to przede wszystkim nasz grafik (nie licząc oficjalnych zdjęć i gifów od dlive) wiec wszelkie miniaturki i obrazki to jego dzieło. Eddy jest odpowiedzialny za kontakty z wami, więc kiedy ja nie mogę to on pilnuje upvotów i dobrych relacji z Wami! To na nim spoczywa odpowiedzialność za naszą moc do dawania upvotow. Pilnuje, żebym za dużo nie rozdała naraz 😉


13686789_1268130319893986_3926263980319136718_n.png @rozioo

Kolejny z weteranów zarówno na Steemit (od października 2017) jak i na DLive (od stycznia 2018)
Rozia też bardzo dobrze znacie z DLive. Nasz dążący do globala, najczęściej w porach wieczornych streamer. Jeśli ktoś nie widział to polecam sprawdzić. 🙂

Rozioo wziął na siebie komunikację z Wami, głównie na discordzie, który mamy nadzieję w najbliższym czasie zacznie żyć. Jest on również skarbnicą pomysłów na różne konkursy i wydarzenia, które pomogą zintegrować naszą społeczność, a co za tym idzie jest on również odpowiedzialny za pozyskanie sponsorów czy kuratorów, żebyśmy w przyszłości mogli zaoferować Wam coś więcej niż małe, jak na ten moment voty. W wolnych chwilach wchodzi też do was i rozdaje łapki.

br (1).png

Razem staramy się robić wszystko tak, żeby pokazać Wam, że chcemy jak najlepiej dla Polskiej społeczności. Więc bez względu na podziały obowiązków, każdy z nas robi wszystko, żebyśmy mogli zaoferować Wam jak najwięcej.
W ciągu ostatniego tygodnia rozdaliśmy przeszło 100 upvotów, a nasza moc wzrosła dwukrotnie. Dlatego chcemy również Wam podziękować, za każdą, nawet najmniejszą delegację. Mam nadzieję, że dalej będziemy się rozwijać tak dobrze jak do tej pory, a z czasem nasz team się powiększy, o kolejne osoby. :)

images.jpg

Team DLivePoland

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Super! Trzymać się mocno obranego celu a można stworzyć coś naprawdę ekstra. Pozdrawiam :)

·

Welcome to Steem, @dlive-poland!

I am a bot coded by the SteemPlus team to help you make the best of your experience on the Steem Blockchain!
SteemPlus is a Chrome, Opera and Firefox extension that adds tons of features on Steemit.
It helps you see the real value of your account, who mentionned you, the value of the votes received, a filtered and sorted feed and much more! All of this in a fast and secure way.
To see why 3119 Steemians use SteemPlus, install our extension, read the documentation or the latest release : SteemPlus 2.18.2 : Post and Support.

nie trafiłem tylko @caithys ;p no nic zycze powodzenia i szerokich lotów :)

Welcome to Steem! Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem and we upvote our users to help them grow! Please feel free to download the Android app here and the iOS app here.

To get more upvotes, please join our Discord server here: https://discord.gg/N7Et97G

Congratulations @dlive-poland! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!