Nowe Logo DLive

4년 전

dlivewinner.png

Wspominamy o tym w prawie każdym poście, ale wspomnimy o tym jeszcze raz. Społeczność DLive jest naprawdę jedną z najlepszych. Mamy tak wielu utalentowanych projektantów i wybór zwycięskiego logo nie był łatwy. Było tak wiele wspaniałych zgłoszeń, ale niestety mogliśmy wybrać tylko jedno.

br

Z dumą ogłaszamy Nowe Logo Dlive.

dlive-more-space.png

Nasz wewnętrzny projektant dokonał niewielkich zmian w ogólnym projekcie i zmienił czcionkę na samym środku. To jest oryginał do odniesienia.

winner.PNG

Ogromne gratulacje dla @camiloferruaza wykonanie tego niesamowitego projektu. Skontaktowaliśmy się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail, więc prosimy o odpowiedź w jak najszybszym czasie.


Ponieważ zamknięcie głosowania zakończyło się 5 września, mamy 5 najlepszych projektów z najbardziej unikalnymi głosami poniżej. Gratulacje dla @lethaltoast, @vixmining, @tsukuyomi i @mrgodby.

lethaltoast.PNG

vix.PNG

vix2.PNG

tsuk.PNG

brien.PNG

Otrzymasz wkrótce e-mail z informacją, jak odebrać nagrodę. Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników tego konkursu, zarówno projektantów, jak i osób które głosowały.

Czekamy na zakończenie zmiany marki DLive i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nią z wami.

br

Link do orginału: tutaj


Tłumaczenie Team DLive Poland
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Hello @dlive-poland, thank you for sharing this creative work! We just stopped by to say that you've been upvoted by the @creativecrypto magazine. The Creative Crypto is all about art on the blockchain and learning from creatives like you. Looking forward to crossing paths again soon. Steem on!