Reklama polskiej wódki / Polish vodka ad - simple but outstanding

3개월 전


Is there anything that doesn't have a Wi-Fi but is always in range? Something without build-in camera but allows you to create unique memories.

Niedawno otrzymałem ten filmik w załączniku od kumpla, nic więcej, tylko ten filmik i cholera namówił!

Ciekaw jestem na czym polega strategia marketingowa Wyborowej, przecież nie mogą puścić tej reklamy w tradycyjnych mediach, a jakoś też nie widziałem, żeby krążyła po mediach społecznościowych. Czy w ogóle opłaciło im się wyprodukowanie jej, w tym i zaangażowanie Zakościelnego, który jest dosyć znanym i rozpoznawanym aktorem?
Przepisy są jakie są, ale niestety jako ludzie jesteśmy istotami prostymi, które dążą do osiągnięcia przyjemności (ma to podłoże ewolucyjne) jak najmniejszym kosztem - alkohol oszukuje naszą naturę - przez to ograniczenia reklamy alkoholu są konieczne. Niestety wysiłki krajów UE w tym zakresie są niweczone przez np. amerykańskie lokowanie wódek w teledyskach, filmach czy na instagramach gwiazd. Nie mówię tu nawet o teledyskach ociekających alkoholem pośród wijących się panienek, których strój potwierdza, ze globalne ocieplenie stało się faktem.


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Bążur @pogarda!


Witamy na #polish, czyli polskim tagu Steem! Moim zadaniem jest wprowadzenie Cię w tajniki sieci.

  - Użytkownicy sieci nie lubią plagiatów, oszustw, promowania piramid finansowych i obrażania innych. Warto mieć to na uwadze publikując wpis.
  - Jeśli wpis zawiera duże dawki wulgaryzmów, pornografii i treści dla dorosłych, rozważ użycie tagu nsfw.
  - Uważaj na oszustwa! Różne osoby mogą próbować wyciągnąć od Ciebie tokeny lub delegacje (prośby, klikanie w linki, próby przejęcia Twojego hasła do konta). W razie wątpliwości wejdź na Chat Polskiej społeczności i zapytaj o zaistniałą sytuację.
  - Chat Steemit Polska to otwarty chat całej polskiej społeczności. Kliknij w ten link aby go uruchomić. Chat nie jest zintegrowany ze Steem - zakładasz tam zwykłe konto, podobnie jak w wielu usługach sieciowych. Wygodnie jest jednak użyć takiego samego nicka jak na Steem.
  - Zachęcamy Cię do odwiedzenia FAQ na steemweb.pl, gdzie możesz dowiedzieć się mnóstwa rzeczy związanych ze Steemem. Jest to wybór najlepszych poradników stworzonych przez doświadczonych użytkowników platformy.
  - Nie wiesz jakich tagów użyć do wpisu? Zajrzyj na listę tagów lub wybierz coś z drzewa tagów.. Odpowiednie tagi zwiększą zasięg twoich postów i nagrody z nich!
  - Zapisz hasło w bezpiecznych miejscach! Jeśli je utracisz, to nigdy już nie odzyskasz konta!

Baw się dobrze!

Congratulations @pogarda! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published your First Post
You got a First Vote

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!