هشت8 دلیل برای تغییر از YouTube به DTube توسط IAN BUCKLEY به روز شده در 23 اوت 2021 ،

지난달

DTube یک شبکه ویدیویی غیر متمرکز است که بر روی بلاک چین کار می کند. در اینجا دلیل جایگزینی مناسب YouTube است.

https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

مشاهده ویدئو عمدتا یک سرگرمی آنلاین است. سرویس های پخش مانند Netflix چهره رسانه ها را برای همیشه تغییر داده است. و سایت هایی مانند YouTube به ویدیوهای جمع آوری شده متکی هستند که در صورت درخواست به دستگاه ها ارسال می کنند. این تنها راهی نیست که بتواند کار کند ، و DTube نمونه ای از یک شبکه ویدیویی غیر متمرکز است.

امروز ما به این موضوع نگاه می کنیم که DTube چیست و چگونه کار می کند ، اما ابتدا بیایید نحوه عملکرد سایت های ویدیویی آنلاین را بررسی کنیم. نحوه عملکرد بیشتر سایت های ویدئویی YouTube ، تقریباً با سایر وب سایت های پخش ویدیوی دیگر ، یک سرویس متمرکز است. برای اکثر مردم ، این یک مشکل نیست. محتوای ویدئویی در سرورهای YouTube بارگذاری می شود و از طریق عملکرد جستجوی YouTube قابل جستجو است. سپس ، محتوا به دستگاه هایی با هر قالبی که YouTube فکر می کند بهترین است ، منتقل می شود.
این روش کار خالی از لطف نیست. یک سرویس متمرکز محتوای یکسانی را برای همه فراهم می کند. اما برخی می گویند که خدمات متمرکز یک مشکل است. مشکل YouTube چیست؟ از آنجا که تمام ذخیره سازی محتوای ویدئویی در سرورهای YouTube وجود دارد ، کاربران در نهایت هیچ کنترلی بر اتفاقات ویدئوهای خود ندارند. YouTube تصمیم می گیرد که در پلتفرم خود باید چه چیزی باشد ، نه کاربران YouTube. اگر می خواهید از طریق ویدئوهای خود از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید ، یوتیوب کارگزار است که تصمیم می گیرد چه چیزی برای درآمدزایی منصفانه است و چه چیزی نیست. الگوریتم یوتیوب قرار است محتوا را به طور عادلانه تبلیغ کند ، اما برخی از سازندگان محتوا متوجه اختلافاتی در این سیستم می شوند و ظاهراً برخی از کانال ها یک شبه ناپدید می شوند. به این ترتیب ، ویدیوی متمرکز می تواند ایده بدی باشد.

https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

اما اگر یوتیوب خراب است ، چرا هنوز همه از آن استفاده می کنند؟ خوب ، همه نیستند. برخی افراد به استفاده از DTube روی آورده اند. نگاهی اجمالی به DTube DTube یک سرویس ویدیویی غیر متمرکز است که به جای یک سرور مرکزی روی بلاک چین وجود دارد. سازندگان می توانند از این سرویس با آگاهی از امنیت داده های خود استفاده کنند. علاوه بر این ، محتوای ویدئویی را هیچ کس نمی تواند خارج از انجمن DTube سانسور کند. پول به جای تکیه بر تبلیغات از طریق ارزهای رمزنگاری شده جمع آوری می شود و هیچ الگوریتم پنهانی وجود ندارد که در عوض برای رتبه بندی فیلم ها از بازخورد مستقیم کاربران استفاده می کند. این اصطلاحات زیادی است که باید سریع به کار گرفته شوند ، بنابراین بیایید همه چیز را یکی یکی تجزیه کنیم.

 1. DTube یک بستر غیر متمرکز است اول از همه ، DTube هیچ سرور مرکزی ندارد. تمام محتوا در بلاک چین ذخیره می شود. طبیعتاً داده های بلاک چین بین همه اعضای آن تأیید می شود. این نمونه ای از جداول توزیع شده هش (DHT) است و مشابه تورنت اطلاعات همتا به همتا عمل می کند. در نتیجه ، هیچ فایل ویدئویی قطعی در یک مکان وجود ندارد ، بلکه یک توافق مشترک از آنچه فایل ویدئویی حاوی آن است ، وجود دارد. این کار دستکاری محتوای ویدئویی در DTube را حتی اگر غیرممکن نکند. این تنها برنامه آنلاین نیست که به دنبال این نوع عملیات ایمن است. اگر تا به حال از خود پرسیده اید که آیا واقعا اینترنت غیر متمرکز امکان پذیر است ، DTube نمونه ای از آن در محل کار است.
  ویدیوهای غیر متمرکز به این معنی است که هیچ راه ساده ای برای حذف محتوا از سایت وجود ندارد. این می تواند یک نعمت یا نفرین باشد. با این حال ، برای برخی از کاربران ، اطمینان از این که محتوای آنها در اختیار یک سازمان بزرگ نیست ، کشش بزرگی است و دلیلی برای تغییر به DTube است.

 2. DTube یک سرویس امن است هیچ سرور مرکزی به این معنی نیست که هیچ مکانی برای ذخیره همه اطلاعات کاربر آماده هک شدن نیست. همه افراد زیر نام مستعار ارسال می کنند و سایت از ورود سنتی برخوردار نیست و در عوض پلتفرم Steemit را انتخاب می کند. شما می توانید هرطور که می خواهید خود را شناسایی کنید ، اما هیچ راهی وجود ندارد که داده هایی که برای اشتراک گذاری راحت نیستید نشت کنند.

 3. DTube تبلیغات ندارد از آنجا که DTube از سکه DTube ($ DTC) به عنوان واحد پول خود استفاده می کند ، نیازی به تبلیغات سنتی نیست. کاربران به ویدیوها رای می دهند تا به آنها ارزش بدهند. ویدیوهای محبوب $ DTC دریافت می کنند و به کیف پول سازنده پرداخت می شود. ایجادکنندگان در تبلیغات خود در ویدئوهای خود آزاد هستند ، اما بسیاری از کاربران از تبلیغات بیزارند ، بنابراین به نظر می رسد اتکا به $ DTC بهترین راه برای کسب درآمد از ویدیوهای این سرویس است.

 4. شما می توانید در DTube درآمد کسب کنید شاید قبلاً متوجه شده باشید که DTube به نظر می رسد یک پلت فرم بسیار جذاب برای تولیدکنندگان محتوا باشد و حق با شماست. این پلتفرم در حال حاضر بین وبلاگ نویسان محبوب است ، بسیاری از آنها محتوای مربوط به خود DTube و همچنین ارزهای رمزنگاری شده را به طور کلی تولید می کنند. تفاوت قابل توجه با DTube این است که فیلم ها فقط به مدت هفت روز درآمد دارند. هر آنچه در این مدت ساخته اید به کیف پول شما پرداخت می شود. این ویدیو در سایت باقی می ماند ، اما به دست آوردن ارز متوقف می شود.
  https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

 1. Dtube سانسور ندارد راه دیگری که DTube می تواند برای شما مفید باشد موضع گیری آزادی بیان است. تمرکززدایی به معنای روش سنتی سانسور ویدئوها نیست. در حالی که YouTube تصمیم می گیرد چه چیزی برای پلتفرم خود مناسب است ، DTube متفاوت است. خود جامعه تمام محتوای ویدئویی را قضاوت می کند. در اصل ، این سرویس به هر چیزی در سایت اجازه می دهد ، اما در عمل ، جامعه در فیلتر کردن پست های بی فایده یا خطرناک خوب عمل می کند. برای یک قیاس ساده ، به Reddit بدون مد فکر کنید. این بسته به دیدگاه شما می تواند بهشت یا جهنم باشد.

 2. DTube الگوریتم توصیه ای ندارد YouTube توصیه های خود را بر اساس یک سیستم عادلانه تجزیه و تحلیل ابرداده بنا می کند. در مورد این موضوع هرچه فکر می کنید ، مطمئناً مشخص نیست که چه کسی یا چه کسی در هر زمان توصیه ای را برای مخاطبان گسترده تری دریافت می کند. DTube با استناد به سیستم توصیه خود بر اساس نظرات و آراء کاربران ، این مشکل را برطرف می کند. اگر جامعه فکر می کند ویدیوی شما ارزش دارد ، ویدئوی شما از محبوبیت بالایی برخوردار می شود و در بین ویدیوهای پرطرفدار قرار می گیرد.
  https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

https://signup.d.tube/?ref=dina4101395

 1. DTube دارای یک اجتماع خوب است DTube دارای یک اجتماع تنگاتنگ است و بسیاری از تولیدکنندگان محتوا پروژه ها را با یکدیگر مرتبط کرده و کارهای یکدیگر را به اشتراک می گذارند. بسیاری از کاربران DTube را به روزهای اولیه YouTube و جنبه اجتماعی کانال های مشابه تشبیه می کنند. این جامعه فعال ، همراه با انگیزه مالی که اجتماعی بودن بر روی پلتفرم دارد ، DTube را به یک جامعه جوان پر جنب و جوش تبدیل می کند.

 2. DTube بخشی از پنج بزرگ نیست Google ، Amazon ، Facebook ، Microsoft و Apple غول های فناوری هستند. بین آنها ، آنها کاملاً بر فناوری تسلط دارند. به ندرت می توان خدماتی را پیدا کرد که به نحوی از آنها استفاده نکند. اکثر مردم دسترسی به این شرکت ها را در نظر نمی گیرند یا معتقد نیستند که این مسئله باشد. DTube مستقل از این پنج بزرگ است ، بنابراین اگر اجتناب از شرکت های بزرگ فناوری چیزی است که شما آرزو دارید ، DTube می تواند برای شما مفید باشد. DTube بخشی از انقلاب بلاکچین است فناوری بلاک چین رسانه های ما را تغییر می دهد و سایت هایی مانند DTube در راه های جدیدی برای به اشتراک گذاشتن محتوای خلاق و ثروت پیشگام هستند. DTube فقط بخش کوچکی از یک حرکت بزرگتر است و کل انقلاب بلاک چین نشانه کمی از توقف نشان می دهد.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT