dBlog - panel w polskiej wersji językowej!

2개월 전

Platforma dBlog, w przeciwieństwie do Engrave'a, stworzona została z myślą o polskich użytkownikach. Do tej pory jednak zarówno stary, jak i nowy panel administratora były tylko w języku angielskim, ponieważ rozwój dwóch wersji językowych był bardzo problematyczny. Tak jak wspominałem w poprzednim wpisie, nowa wersja panelu została napisana od zera, w lepszej technologii, co pozwoli przyspieszyć pracę nad kolejnymi poprawkami i nowymi funkcjonalnościami.

Oddaję więc do dyspozycji polską wersję: panel.dblog.pl

Przy okazji zmieniony został adres z dashboard na panel, tak brzmi trochę lepiej w naszym ojczystym języku. Oczywiście stary adres również działa i przekierowuje na ten nowy.

Do przetłumaczenia zostało jeszcze kilka komunikatów, które przychodzą bezpośrednio z API oraz parę mniejszych komponentów, ale to też stanie się całkiem niedługo. Muszę jednak przerobić znacznie więcej rzeczy i serwisów, żeby tłumaczenia były sensownie obsługiwane. Przygotujemy się przy okazji na większą ilość języków i kolejne rynki :)

Planuję także w końcu przetłumaczyć szablony, żeby blogi nie tylko miały polskie treści, ale także polskie przyciski itp. Tutaj też będzie sporo pracy, ale ostatecznie i tak trzeba przygotować się na inne języki. Praca nad polską wersją językową przyniesie więc dodatkowe korzyści :) Ponadto jest to element platformy, który wymaga uporządkowania oraz wprowadzenia kilku istotnych zmian, na które są już plany.

Do tej pory prace trwały raczej po cichu, gdyż zmian było naprawdę dużo i trzeba było wprowadzić w pewnym momencie wszystkie na raz. Teraz, gdy nowy system jest już przygotowany i udostępniony, zmiany będą następowały zdecydowanie szybciej.

Miłego korzystania!


Pierwotnie opublikowano na Oficjalny dBlog. Blog na Steem napędzany przez dBlog.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

This post is supported by @tipU upvote funded by @grecki-bazar-ewy :)
@tipU voting service: instant, profitable upvotes + profit sharing tokens | For investors.

Wspaniale :)

!tipuvote 2

·

Dzięki za dobre słowo :)

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRAIL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z traila @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@michalx2008x

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

Takie coś mi wyskakuje

dblog.png

·

Cały czas tak jest, czy to jednorazowy błąd?

·
·
·

Nie mogę zreprodukować tego błędu, nawet na przeglądarce Brave.

·
·

se.png

To Malwerebytes blokuje coś związanego ze Steem, taką samą wiadomość dostaję na Steem-engine ale tylko na stronie z tokenami (TOKENS)

Pięknie👌