Girls Love

4년 전

5 būdai, kaip mokytis naujos kalbos gali padėti jūsų karjeros perspektyvoms

Bendravimas yra tikroji pasaulio valiuta. Tai yra dalykas, kuris padeda išlaikyti globalizacijos ratus, besiremiančius mūsų vis labiau tarpusavyje susijusiame pasaulyje.

Naujos kalbos mokymasis (tiesiogine prasme) atveria visiškai naują, socialiniu ir kultūriniu požiūriu galimybių pasaulį.

Bet kokia jūsų karjera - ar mokytis naujos kalbos gali būti sėkmės katalizatorius ir suteiks jums pranašumą prieš konkurentus?

Atsakymas yra garsus "taip".

Čia yra 5 fantastinės priežastys, dėl kurių mokymasis nauja kalba gali pagerinti jūsų karjeros perspektyvas:

Atskleisti naujas galimybes

nuo pardavimo ir rinkodaros iki turizmo, nuo bankininkystės iki teisės, nuo vyriausybės darbo iki mokymo. Vertėjų ir vertėjų žodžiu skaičius dabar auga, o jūs galite užsidirbti save į aukščiausią lygį, jei jūsų kalbos kyla.

Padaryk daugiau pinigų

Remiantis Londone įsikūrusios "Euro London" įdarbinimo agentūros atliktais tyrimais, kalbos mokėjimas užsienio kalba gali padidinti jūsų uždirbtą galią net 15%. Kuo daugiau kalbų jūs kalbate ir kuo geriau jūs kalbate, tuo didesnė tikimybė, kad jūs gaunate didesnį atlyginimą. .
image
Pagerinkite savo samdymo perspektyvas

Didžiosios Britanijos prekybos rūmai neseniai pranešė, kad 60 proc. Įmonių, norinčių verstis verslu užsienyje, sustabdoma dėl kalbos barjerų. Jei turite papildomų kalbos įgūdžių, galite pakilti virš paketo.

Būk geresnis darbuotojas

Mokymasis kita kalba parodo kitų kultūrų smalsumą, atvirą protą ir psichinę discipliną - visus vertingus įgūdžius, kuriuos ieškojo darbdaviai, ypač su užsienio interesais. Kai pradedate mokytis kitos kalbos žodžių ir gramatikos, jūs taip pat galite suprasti, kad mes "Dalyvaujantis tarpusavyje susijusiame pasaulyje. Daugelis darbdavių aktyviai ieško žmonių, kurie yra jautrūs kultūrai. Daugelis taip pat mano, kad šie įgūdžiai padeda jums bendrauti, net kalbėdami anglų kalba.

Paskubėk greičiau

Šia diena ir amžiuje viskas, kas suteikia jums konkurencinį pranašumą, padės pagerinti jūsų perspektyvas. Paprastai užsienio kalbos yra tas dalykas, kuris atskiria kandidatus, konkuruojančius toje pačioje vietoje, ypač jei jūsų verslas turi užsienio interesus. Parodoma patirtis suprasti kitą kultūrą, kuria siekiama supažindinti visuomenę su užsienio šalimis ar sąveikauti su jais kaip jūsų darbo dalis. Netgi pagrindinė kitų kalbų supratimas gali atverti jums duris. Tačiau kuo geriau jūs kalbate, tuo geresnės jūsų karjeros perspektyvos. Paprastai tai gali lemti padidėjusią atsakomybę ir tai, kad ateityje atsiranda naujų galimybių ir geresnių užmokesčių.

Lex Baker, franšizės WSE franšizės valdymo ir plėtros direktorius, jau daugiau nei du dešimtmečius dirbo WSE, ir iš pirmo žvilgsnio turėjo įtakos anglų kalbos mokymuisi į žmonių gyvenimus. Dabar jis sutelkė dėmesį į tai, kad WSE koncepcija buvo sukurta naujajai rinkai, sukurtai ir išbandytafranchisemodel . Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kaip galėtumėte apsvarstyti pasaulinę frančizės galimybę, kreipkitės į Lex Baker,

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
UpvoteBank
Your upvote bank
__2.jpgThis post have been upvoted by the @UpvoteBank service. Want to know more and receive "free" upvotes click here

This user is on the @buildawhale blacklist for one or more of the following reasons:

  • Spam
  • Plagiarism
  • Scam or Fraud

World of Photography
>Visit the website<

You have earned 5.20 XP for sharing your photo!

Daily Stats
Daily photos: 1/2
Daily comments: 0/5
Multiplier: 1.04
Server time: 17:11:28
Account Level: 0
Total XP: 46.05/100.00
Total Photos: 9
Total comments: 0
Total contest wins: 0
When you reach level 1 you will start receiving up to two daily upvotes

Follow: @photocontests
Join the Discord channel: click!
Play and win SBD: @fairlotto
Daily Steem Statistics: @dailysteemreport
Learn how to program Steem-Python applications: @steempytutorials
Developed and sponsored by: @juliank