Koli paapa

4년 전

Tisíce studentů angličtiny se v nedávné době inspirovalo na střediscích Wall Street English v Asii prostřednictvím řady motivačních projevů a interaktivních workshopů od amerického herce Nicole Maxali, který hrál vedoucí roli v televizních seriálech 80 epizod, které tvoří kurz WSE.

Nicole sdílela své rady pro to, že zůstala motivovaná a splnila vaše cíle ve více než 20 vzrušujících událostech v 11 školách WSE ve 3 zemích během března 2018. Nicole byla překvapena recepcí od jejích fanoušků v WSE Jižní Korea, Hong Kong a China.Nicole řekl: "Stillspinningand zotavuje se z mého 3týdenního turné po Asii! Kam jsem se dostal do návštěvy tří zemí, pěti měst a setkal se s tisíci mých asijských fanoušků. A mé živé streamy videa vidělo přes 100 000 fanoušků v Číně. Byla to vír výletů ... "

Příkladem jednoho z těchto fanoušků je student WSE Samuel Yan, který řekl: "Nicole je podíl opravdu nás inspiruje. Udělejte si čas poslouchat svůj hluboký hlas. Po svém srdci jděte na své sny, bez ohledu na to, zda existují pochybnosti, strachy, překážky. "

Nicole je charakter Khae je jedním z hlavních postav v televizním seriálu, který pomáhá studentům WSE učit se angličtině v průběhu 20 úrovní od začátečníků až po pokročilé. Studenti následují svou cestu objevu, když sleduje své sny v New Yorku.

Události v centrech WSE zahrnovaly Nicole, která dala motivační řeč o tom, jak překonala těžké situace v jejím životě, aby mohla pokračovat v posunu dopředu. To může souviset s učením se angličtiny a studenty podpory, kteří se dostanou z týmu na centrum Wall Street English.Nicolealsoran herecká třída, která sdílí některé nejlepší tipy z jejích zkušeností jako herce a producenta v New Yorku.

Nicole dokonce navštívila některé z památek ve městech, které navštívila, včetně Busan, Soul, Hong Kong Flower Show a The Peak, Bund v Šanghaji, Zakázané město a dokonce i Velká čínská zeď!
image
Video přehráv
Poslední slovo necháme Nicole (nebo Khae)!

"Díky každému, kdo dělal toto turné v Asii ... Je mi požehnáno, že jsem tak úspěšnou kariéru dosud a ještě vděčnější, že se dostanu do světa jako moje práce. To by nebylo možné bez @wallstreetenglish_global @ wsehk @ wsekorea a samozřejmě WSE Čína (wse.com.cn) "

Podívejte se na nějaký další výlet z Nicole a zábavné akce v centru WSE na tomto příspěvku na Facebooku a hashtag Instagram:

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

This user is on the @buildawhale blacklist for one or more of the following reasons:

  • Spam
  • Plagiarism
  • Scam or Fraud