Why me

4년 전

Neseniai "Wall Street" anglų centruose Azijoje mokėsi tūkstančiai anglų besimokančiųjų per daugybę motyvacinių kalbų ir interaktyvių seminarų iš Nicole Maxali, amerikiečių aktoriaus, kuris vaidino pagrindinį vaidmenį 80 epizodų televizijos serialuose, kurie sudaro WSE kursą.
image
Nicole pasidalijo savo patarimais, kad liko motyvuotas ir siekė savo tikslų per daugiau nei 20 įdomių įvykių 11 WSE mokyklų visose 3 šalyse 2018 m. Kovo mėn. Nicole buvo nustebintas priėmimas iš savo gerbėjų WSE Pietų Korėjoje, Honkonge ir Kinijoje. Nicolas sakė: "Stillspinning andrepupating from my3weekAsiatour Kur aš turiu aplankyti tris šalis, penkis miestus ir susitikti su tūkstančiu mano Azijos gerbėjų. O mano gyvus srauto vaizdo įrašus žiūrėjo daugiau nei 100 000 gerbėjų iš Kinijos. Tai buvo apsisukimas ... "

Vienas iš tokių gerbėjų pavyzdys yra WSE mokinys Samuelis Janas, kuris sakė: "Nicole'io dalis mus tikrai įkvepia. Pasimėgaukite išgirsti savo gilų balsą. Tavo širdis siekia savo svajonių, nesvarbu, ar yra abejonių, baimių, iššūkių, kliūtys ".

Nicole'o charakteris Khae yra vienas iš pagrindinių serialo veikėjų, padedančių WSE mokiniams išmokti anglų kalbą per 20 lygių nuo pradedančiųjų iki pažengusių. Studentai seka savo atradimo kelionę, kai ji siekia savo svajonių Niujorke.

Į WSE centrų renginius įtrauktas Nicoleas, kuriame buvo motyvacinė kalba apie tai, kaip ji turi įveikti sudėtingas savo gyvenimo situacijas, kad ir toliau būtų skatinama. Tai gali būti susijusi su anglų kalbos mokymu ir pagalbos mokytojai gauna iš komandos "Wall Street" anglų centre. "Nicolealsorananactingclasssharingsometoptipsfromherexperienceas" aktorius ir prodiuseris Niujorke.

Nicole net išvyko aplankyti kai kurias lankytinas miesto lankomas vietas, įskaitant Busaną, Seulą, Honkongo gėlių šou ir "The Peak", "The Bund in Shanghai", "The Forbidden City" ir net Didžiosios Kinijos sienos!

Vaizdo grotuvas

00:00

00:00

Mes paliksime paskutinį žodį Nicole (arba Khae)!

"Ačiū visiems, kurie padarė šią kelionę į Aziją ... Man teigiamai pasisekė, kad iki šiol turėjau tokią sėkmingą karjerą ir dar labiau dėkinga, kad keliauju po pasaulį kaip savo darbą. Visa tai būtų neįmanoma be @wallstreetenglish_global @ wsehk @ Wsekorea ir, žinoma, WSE Kinija (wse.com.cn) "

Patikrinkite dar daugiau Nicos kelionės ir įdomių renginių WSE centruose šiame "Facebook" įraše ir "Instagram" hashtag:

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

This user is on the @buildawhale blacklist for one or more of the following reasons:

  • Spam
  • Plagiarism
  • Scam or Fraud