Co to jest Steepshot i jak go używać?

2년 전

Ostatnio jeden z kolegów zapytał mnie co to jest steepshot. Do czego służy i jak go używać.

image

Myślałem, że już większość osób wie i poradnik się nie przyda, ale jak widać nowych steemian przybywa i chcą wiedzieć wszystko :-).

Steepshot to aplikacja działająca na blokchain steem, która wynagradza ludzi za dzielenie się zdjęciami. Działa podobnie jak na instagramie z tą różnicą że jęśli twoja fotka spodoba się innym użytkownikom I zagłosują na nią to dostają tokeny steem.

Jak pobrać?

Aplikacje ściągamy z Google Play Store

image

Po ściągnięciu logujemy się za pomocą swojego ID na steemit. Następnie zostaniemy poproszeni o podanie swojego klucza prywatnego ( posting key), który znajdziemy w portfelu na swoim koncie Steemit.
I to już wszystko. Teraz możesz dodawać swoje zdjęcia i piblikować.

Ostatnie aktualizacje steepshota:

  • Portfel - użytkownicy androida mogą z niego korzystać. Wystarczy że klikniemy na saldo swojego konta. Zobaczymy przycisk Ste, SteemPower, SBD, historie transakcji i przycisk transfer.

  • Transfer steem, sbd w portfelu - zwykły przelew ste, sbd do innego użytkownika. W pole "To" należy podać nazwe osoby do której przelew pójdzie, a poniżej wpisijemy kwote i zatwierdzamy.

  • Power up and power down - Jeśli posiadasz tokeny STEEM, możesz włączyć Steem Power, aby uzyskać większy wpływ na głosowanie na posty i komentarze. Możesz też wyłączyć zasilanie, aby zamienić je w płynne STEEM na pewien czas. System będzie przekazywał 1/13 mocy Steem Power do STEEM każdego tygodnia przez około trzy miesiące (13 tygodni), począwszy od 1 tygodnia od momentu jego uruchomienia.

  • Claim Rewards - czyli wynagrodzenie po 7 dniach realizujemy z aplikacji.

  • Historaja transakcji - teraz bez wychodzenia z aplikacji możesz przejrzeć swoje przelewy, wynagrodzenia autorskie i to nie tylko kilku a więcej.

Czy warto korzystać z aplikacji? Oczywiście że tak! Sam publikuje zdjęcia nas steepshot i jest dużo fun. Warto takie zdjęcie chociaż w dwóch zdaniach opisać. Więcej informacji i aktualnych newsów znajdziecie na @steepshot

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Fajnie, krótko i na temat :)

Dzięki wielkie. Konkretne info, przyda się.

Zauważyłem małego buga związanego z botem WorldOfPhotography (dla zainteresowanych - https://steemit.com/introduceyourself/@photocontests/readme )
Jeśli chcemy brać udział w konkursach i dodamy zdjęcie przez Steepshoot wraz obserwowanymi tagami to niestety nie są ewidencjonowane przez bota.

·

Dzięki za cenne info! Follow you :-)

Jestem drugi dzień na Steemit i wiele rzeczy jeszcze nie wiem.
Dziękuje za przydatną wiadomość! :)