Life In A Day (Hayatta Bir Gün) - Hemen Izle ve İnsanları Hisset!

2개월 전

Life In A Day (Hayatta Bir Gün) Belgeseli ile Diğerlerini Düşün!

Yargılamadan önce biraz dur ve düşün! Bunu yalnızca sana söylemiyorum. Geçmişte yargıladığım insanları da düşünüyorum. Belki de hata yaptım. Eğer bunu yaptıysam kesinlikle hata yaptım! Belki de daha derin düşünmeliydim. Belki de onları daha iyi anlamayı denemeliydim. Çoğu zaman buna dikkat etmeye çalışıyorum. Başkalarının hayatını didiklediğim görülmemiş bile olabilir. Çünkü, banane! :)
Ancak, gerçeği ararken çoğu zaman birçok kişiyi incitmiş olabilirim. Belki de onları daha iyi anlamayı denemeliydim. İşte bu belgesel tam olarak bana bunu hatırlatıyor. Eğer zaten hoşgörülü bir insan olabilmişsek neden daha fazlasını yapmıyoruz?

life-in-a-day-hayatta-bir-gun-denizcakmakcom.png
life in a day youtube

Belgesel Size Ne Katacak?

Para, para, para değil; hoşgörü, hoşgörü, hoşgörü! Şunun köpeğiyiz, bunun köpeğiyiz sözlerine twitter üzerinden aşinasınızdır. Bana göre, bir şeyin köpeği olunacak ise o şey "hoşgörü" olmalıdır. Hoşgörünün köpeğiyiz!

life in a day başlığını birçok yazımın başlığında kullandığımı biliyorsunuz. İz bırakıcı etkisi olduğunu söylemeliyim. Çünkü, kendinizi belgeselin içerisinde gibi düşünebiliyorsunuz. Tam olarak sizin gibi insanları anlatan bir yapım! Böylelikle sanki hayatın içindeymiş gibi hissedebiliriz. Aslında, zaten içindeyiz! Dünya belgeselinin küçük oyuncuları olabiliriz! Rutini, keyifli duruma getirebiliriz. "Buca'nın Kaynaklar Köyü ne kadar önemli olabilir ki?" diye düşünmek yerine hikâyenin içine dalabiliriz. Geçmişten birkaç örnek görelim mi? https://hive.blog/photography/@denizcakmak/life-in-a-day-duenyada-bir-guen-buca-kaynaklar
veya
Life in a Day - Turkey, Bursa, Mudanya konularına bir göz atabilirsiniz.

Beni şaşırtan ise youtube'dan gelen bir mail oldu. O da şuydu:

life-in-a-day-youtube-hayattabirgun-blog.png

7,8 milyar kişilik nüfusa sahip bahçemizin küçük oyuncularıyız. Belki de kendi yaşantımızın belgesele yakışacağını düşünebiliriz. Belgesel sizi etkiliyorsa bir gününüzü çekebilirsiniz. Bunu da yayınlanmak üzere kendilerine iletebilirsiniz.
Youtube, sizi bekliyor! Şartları da şurada: https://lifeinaday.youtube/intl/tr/filming-requirements/

İzlemeden önce harcayacağınız zamana değer mi diye düşünüyor olabilirsiniz. Bunu da araştırabilirsiniz.
life in a day imdb

Geceye Bir Belgesel Bırak!

Beğendim ve hemen izleyeyim seçeneği için aşağıdaki youtube bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

👏👏👏