Akcja Gównopost

2년 전

Steem blockchain został przejęty (w mojej opinii w sposób kryminalny) przez chińskie giełdy wymiany kryptowalut, które wykorzystały środki swoich klientów po to by zrobić power up i zatwierdzić własnych witnessów. Wydaje się że celem tej akcji jest likwidacja Steemu jaki znamy i migracja na Tron, tam komunistom będzie łatwiej kontrolować niewygodne treści.

Proponuję by w ramach protestu wszystcy shitpostowali i głosowali 10 razy dziennie na siebie. To nie jest już nasz blockchain.

Miejmy nadzieję że dojdzie do hardforku dzięki któremu cofniemy się do stanu z dnia wczorajszego i nasze shitposty zostaną usunięte.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

·

Source
Comment farming is frowned upon by the community. Continued comment farming may result in the account being Blacklisted.

More Information: The Art of Commenting

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

Akcja Gównopost

Hej, jakie masz nastawienie na obecną (dość nieciekawą) sytuację na Steemie?
Zostaniesz, będziesz się zwijać czy czekasz na rozwój sytuacji w nadziei na jakąś lepszą opcję czy poprawę?

Też się zgadzam, że to co się odwaliło wczoraj/dzisiaj to powinno grozić kryminałem - ale to Chińczycy, ich pojęcie swobód i wolności nie pokrywa się z podejściem do tematu na starym kontynencie/Ameryce. Mimo to nie jestem zadowolona z tego co się wyprawia. Nie wiem czy witnessi skleją jakąś sensowną odpowiedź w tej wojence.
Nie tylko likwidacja, jak dla mnie to jeszcze trzeba wziąć sobie technologię, a z coina wycisnąć ile się da?

·

Ten blockchain został przejęty i scentralizowany przez komunistów

Tak jak napisałem, w ramach protestu będę shitpostował codziennie aż komuniści zjadą mi reputację do -25

Tylko akcja musi być ściśle skoordynowana. czy ktoś jeszcze na świecie bierze w tym udział? przydało by się żeby ktoś dowodził buntem i wydawał zalecenia oraz informował o postępach. bo nie wiem czy mam sobie zaśmiecać tablicę shit postami?

Nooo.. Nareszcie coś ciekawego do przeczytania :). Poza tym, że wszystko działa tak na 25% (próbuję różnych interfejsów z coraz gorszym efektem), to ja się już uspokoiłem trochę, choć na początku obsrałem się cegłami.

Myślisz, że oznacza dwa Blockchainy Steem? jak ETH i ETC?

Z jednej strony Chinolom (Justin i Giełdy) zależy chyba na tym aby ich wersja Steem była wartościowa a to mogą sobie zapewnić tylko trzymając przy sobie użytkowników.
Za to świadomi użytkownicy tradycyjnego Steem nie chcą centralizacji więc po mądrze przeprowadzonym hadrforku wypną się na Justina i giełdy ale cena tokenu ... no cóż, nie wiem. Ciekawa sprawa.

·

Z jednej strony Chinolom (Justin i Giełdy) zależy chyba na tym aby ich wersja Steem była wartościowa a to mogą sobie zapewnić tylko trzymając przy sobie użytkowników.

Hmmm, to pewnie dlatego steemit już dawno temu został zbanowany w Chinach. Nigdy nie ufaj komunistom

Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku byłoby walczenie z ich pieniędzmi, naszymi pieniędzmi. Mówiąc to, mam na myśli zmniejszenie udziałów tychże chińskich giełd na platformie Steem przez zwiększenie udziałów zwykłych użytkowników. Najlepiej jest to zrobić przez zwiększenie ilości tych użytkowników. Chińskie giełdy nigdy nie będą miały tyle pieniędzy SP, ile zwykli użytkownicy tutaj razem wzięci. Właściwie też można byłoby zrobić jakiś projekt na zasadzie bota, który przeciwdziałałby działalności chińskich giełd i broniłby interesu użytkownika (swoją drogą chyba robi się z tego jakaś nacja bo już miałem pisać: interesu narodowego Steemit), a byłby wspierany przez określonej wysokości delegacje SP od użytkowników w zamian za jakieś profity. Nie jestem w temacie co do Witness i nwm co to w ogóle jest, ale się zorientuję. :P

Ogólnie masz rację. Jest jednak jedno ale ... najlepiej byłoby naprawić każdy błąd jaki ma Steem, czyli ... zbudować go od nowa.

Cała sytuacja zaczęła się nie dziś czy wczoraj, a w pierwszym dniu istnienia Steema.