תחילה וסיום ימי הביניים

3년 전

יש לציין שימי הביניים זוהי התקופה שבין העת העתיקה (נפילת האימפריה הרומית) עד העת החדשה. ע"מ להגדיר עידן חדש צריך שיהיה אירוע משמעותי ביותר. על כן מציינים את נפילת האימפריה הרומית (המאה ) כנקודת התחלה של ימי הביניים. את נפילתה של האימפריה הרומית לוקחים כנקודת התחלה משום 5ה־ שהאימפריה הרומית ביטאה נפילה של הכפר הגלובאלי הראשון. באותה תקופה היה אפשר להגיע לכל מקום בעולם והיה את האפשרות לתקשר עם כל אדם. הכסף הוא אותו כסף התרבות היא אותה תרבות וכדו' בעצם 1 היה לנו עולם מסודר ומאורגן בצורה אחידה.
ישנם שהגדירו את ימי הביניים כסדר שהיה (האימפריה הרומית) ונהרס. ולאחר שהעולם הגיע לכאוס ישנו ניסיון לסדר את הדברים מחדש. בעצם אפשר להגדיר את ימי הביניים כסדר חדש של העולם.
ימי הביניים הסתיימו בתחילת העת החדשה. את העת החדשה אפשר לציין בכמה תקופות כמו המצאת 2.)1517) והרפורמציה (1492) גילוי אמריקה (1450הדפוס (
יש להדגיש שעד אז מי שנולד אציל נשאר אציל ומי שנולד איכר נשאר איכר. על כן גילוי אמריקה נתן הזדמנות חדשה לאנשים. כל אותם אירועים התרחשו באירופה. אירועים אלו של ימי הביניים לאו דווקא השפיעו על מקומות אחרים. מכיוון שכך קשה להגדיר את תחילת ימי הביניים באירופה כתחילת ימי הביניים במקומות אחרים (כדוגמת סין, הודו וכו').

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Warning! This user is on our black list, likely as a known plagiarist, spammer or ID thief. Please be cautious with this post!
If you believe this is an error, please chat with us in the #appeals channel in our discord.