Bot na dzień 2020-08-01

작년

Ave!
Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@herosik"Legend of the Galactic Heroes" - wstępne wrażenia z prologu i 1 rozdziału książki0.066 $
2@ptakuRozkminy inwestycyjne przy koszeniu ogrodu. 0.373 $
3@rozkuWODOSPAD NIAGARA0.555 $
4@raciboCiekawe przedpołudnie0.031 $
5@imperiumromanumRzymska mała buteleczka wykonana z rzadkiego szkła agatowego0.016 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumRzymska mała buteleczka wykonana z rzadkiego szkła agatowego0.016 $
2@jo-hannes"Zdążyć przed Panem Bogiem"0.024 $
3@fit.kurek#Nastawienie - pozytywn czy negatywne?0.009 $
4@imperiumromanumWładze miasta Nemi domagają się odszkodowania od Niemiec za zniszczenie słynnych statków Kaliguli0.003 $
5@imperiumromanumRzymski pocałunek na ozdobie0.006 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa.

Kawał:

Wpadł ogórek do żołądka patrzy spokój, i położył się w kącie. Wpadł
śledzik do żołądka patrzy spokój, położył się w kącie. Wpadła wódka
do żołądka patrzy i krzyczy: CHŁOPAKI NA GÓRZE JEST IMPREZA - WRACAMY!

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 31 dni.
Do nowego roku zostało: 153 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 31 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 127 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 146 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok14.4°CBydgoszcz11°C
Gdańsk14.3°CGorzów Wielkopolski10.6°C
Katowice12.6°CKielce12.7°C
Kraków11.8°CLublin15°C
Łódź11.3°COlsztyn14°C
Opole14.1°CPoznań11.7°C
Rzeszów9.6°CSzczecin10.3°C
Warszawa14.8°CWrocław10°C
Reykjavik, IS11.6°CBerlin, DE15.3°C
Kerkyra, GR26.1°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11373.33983.432%
Ethereum352.31756.836%
Litecoin59.36845.968%
Grin0.46712.237%
Steem0.2132-0.001%
Steem Dollars0.997-4.057%
Monero84.7084.342%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT