Bot na dzień 2020-08-25

작년

Witam!

Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@hallmannSierpniowy spacer po Tarnowie0.145 $
2@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #890.074 $
3@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
4@raciboNajprzyjemniejsza opcja zarabiania - lekko, łatwo, szybko, zdrowo0.019 $
5@ptakuTronLink Pro wallet - walka z żywiołem. 0.302 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@tomosanPonad 80% inwestorów traci swój kapitał: Jak stworzyć przewagę na rynku z wykorzystaniem platformy Trade for Impact0.024 $
4@imperiumromanumSponsiones0.000 $
5@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Sieciesław, Kalasanty, Ludwik, Luiza, Michał, Elwira, Grzegorz, Arediusz, Gaudencjusz, Teodoryk, Genezjusz.

Kawał:

Gross: Na pohybel czarnym.
Olo: Na pohybel... czarnym i czerwonym.
Gross: Na pohybel wszystkim... to jest ładny toast, co?
Olo: No, za to z tobą wypiję...

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 7 dni.
Do nowego roku zostało: 129 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 7 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 103 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 122 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15.5°CBydgoszcz15°C
Gdańsk14.3°CGorzów Wielkopolski13.3°C
Katowice14°CKielce13.9°C
Kraków13.4°CLublin15°C
Łódź14.3°COlsztyn9°C
Opole14.9°CPoznań14.5°C
Rzeszów15.6°CSzczecin13.1°C
Warszawa16.5°CWrocław13.5°C
Reykjavik, IS5.4°CBerlin, DE13.6°C
Kerkyra, GR22.5°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11685.8376-0.047%
Ethereum401.78712.089%
Litecoin61.0255-0.845%
Grin0.5527-2.025%
Steem0.25886.863%
Steem Dollars1.06130.206%
Monero92.94181.537%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT