Bot na dzień 2020-08-26

작년

Witajcie Steemiaszki!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuDZI (wcześniej znane jako Deponzi 🤣) 0.283 $
2@ptakuEnergy i Bandwidth w portfelu Tron. 0.032 $
3@hallmannSierpniowy spacer po Tarnowie0.145 $
4@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #890.083 $
5@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@tomosanPonad 80% inwestorów traci swój kapitał: Jak stworzyć przewagę na rynku z wykorzystaniem platformy Trade for Impact0.024 $
4@imperiumromanumSponsiones0.000 $
5@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Wirzchosława, Maria, Maksym, Dobroniega, Joanna, Wiktorian, Konstanty, Ireneusz, Wiktoriana, Wiktorianna.

Kawał:

W trakcie interwencji zostałem uderzony miękkim gównem.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 6 dni.
Do nowego roku zostało: 128 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 6 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 102 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 121 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok11.9°CBydgoszcz14°C
Gdańsk13.7°CGorzów Wielkopolski15°C
Katowice13.4°CKielce13.2°C
Kraków13.6°CLublin11.3°C
Łódź15.9°COlsztyn10°C
Opole14.8°CPoznań16.9°C
Rzeszów11.1°CSzczecin15.5°C
Warszawa15.6°CWrocław16.4°C
Reykjavik, IS8.6°CBerlin, DE17.1°C
Kerkyra, GR22.2°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11378.7481-2.654%
Ethereum386.1334-3.935%
Litecoin58.0743-4.9%
Grin0.5192-6.03%
Steem0.2366-8.59%
Steem Dollars1.0264-3.314%
Monero89.33-3.931%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT