Bot na dzień 2020-08-29

작년

Ave!
Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuMy Actifit Report Card: August 27 20200.295 $
2@hallmannCmentarz wojenny nr 388 – Kraków-Rakowice0.110 $
3@kubakFootbridge0.138 $
4@raciboCzwanudartek0.019 $
5@ptakuDZI (wcześniej znane jako Deponzi 🤣) 0.274 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@imperiumromanumSponsiones0.000 $
4@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Mederyka, Sabina, Flora, Racibor, Mederyk, Jan.

Kawał:

  • Poruczniku, co to za hałasy z pana kwatery dochodziły w nocy? Kakieś rżenie,
    jak by pan klacz sprowadził, nie dziewczynę...
  • A to w rzeczy samej dobra myśl panie pułkowniku, następnym razem dziewczynę
    sprowadzę.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 3 dni.
Do nowego roku zostało: 125 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 3 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 99 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 118 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok13.9°CBydgoszcz15°C
Gdańsk13.9°CGorzów Wielkopolski14.4°C
Katowice16.6°CKielce15.9°C
Kraków17.3°CLublin12.1°C
Łódź16.2°COlsztyn14°C
Opole17.3°CPoznań16.6°C
Rzeszów14.5°CSzczecin15.4°C
Warszawa16.3°CWrocław16.5°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE15.3°C
Kerkyra, GR22.5°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11518.24381.083%
Ethereum395.0011.925%
Litecoin57.54881.683%
Grin0.51771.491%
Steem0.22861.593%
Steem Dollars1.00263.174%
Monero95.09674.532%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT