Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  작년

Ja tam mam obawy tam samo jak @jocieprosza Rozłamy rzadko coś budują na dodatek logo steemit jest już rozpoznawalne w internecie i np osoby które kiedys załozyły sobie konta albo też mysiąły o tym mogą nie wiedzeić co się wydarzyło i jak po jakimś czasie wrócą to zaczna korzystać. Warunkiem powodzenia tego wydarzenia będzie to że większość społeczności rzeczywiście przeniesie się na hive wtedy steem pójdzie tak bardzo na dno że nie będzie czego zbierać i nikt się już tym nie zainteresuje. Ale moze być też tak że społecznośc się podzieli a nowe przyszłe zmiany wprowadzone przez chińczyka niektórym jednak przypadną do gustu i po krótkim używaniu hive zrezygnują i wrócą z róznych powodów na stare smieci. Jeszcze inna sprawa żę hińczyk napewno ruszy z robieniem propagandy pokroju hive to ci złodzieje i hakerzy co chcieli mi ukraśc hjajs i na dodatek plagiaciarze, a tu jest "prawdziwy" steemit i niestety ale sporo osób ogłupi taką propagandą.

No nic zobaczymy co bedzie.. ja sie zastanawiam czy już zacząć power down na steemie to za 13 tygodni może wypłacę te steemy w jakiejś rozsądniej cenie czy też czekać do piątku? w końcu na nowym koncie mamy mieć taka sama ilość wszystkiego. Z drugiej strony może dojść do drastycznego spatku ceny steem właśnie teraz a potem jakoś sie poddzwignie? Co wy planujecie?

·

ja robie P.D. cały czas ale nie wiem czy robie dobrze. ogólnie dziś zauważyłem wystrzał wartości STEEM https://www.coingecko.com/pl/waluty/steem/btc

·
·
  ·  작년

No właśnie dobre pytanie. generalnie teraz może być spory wzrost bo nie wiadomo co się dzieje a potem nagły spadek. wszystko się okaże. Z powodu tego chaosu tez się obawiałem min tego rozłamu.

·
·
·

jeśli mam bawić się we wróżbitę, to obstawiam wzrosty przed forkiem i spadki po forku.

·
·
·
·
  ·  작년

a no więc właśnie tak to chyba będzie wyglądało.

·
·
·
·
·

zastanawiam się tylko nad jednym. bo skoro blocktrades przechodzi na nowy łańcuch to jak później pozbyć się tokenów ?

·
·
·
·
·
·
  ·  작년

no ja nie korzystam nigdy z blocktraders tylko zawsze z bitrexa bo tokeny które sprzedaje wrzucam min na Stakecube więc przerzucam je np za pomocą pivx albo innej taniej waluty która można wysłać na tą platformę i tam jednocześnie masz pasywny % z proof of stake a jak chcesz mozesz sprzedac je na wewnętrzenej giełdzie wymieniajac na btc albo liteoina doge coina czy cokolwiek innego co mozesz wymienic na fiat a wysyłanei btc z tej platformy nic nie kosztuje.. jeszcze maja oprocentowanie na btc koło 7%. naliczane dziennie i to btc możesz sobie przesłać na bitbaya albo na Revoluta czy gdzie tam chcesz ;)

·
·
·
·
·
·
·

dzięki za poradę muszę założyć tam konto

·
·
·
·
·
·
·

Nie stetyBittrex ma zablokowaną funkcje wysyłania steem i sbd na tę chwilę nigdzie nie mogę zamienić swoich Steem na inne krypto zrobiłem transfer na Bitvavo, ale środki jeszcze nie dotarły przeważnie korzystałem z blocktrades szybko i sprawnie ponad 300 transakcji bez problemu.

·

Ja osobiście zamierzam robić power down, w sumie to już go włączyłam jakieś dwa dni temu. Może uda mi się sprzedać kilka steem w rozsądnej cenie ;)

Ja zupełnie odwrotnie. Nie znam ludzi stojących za tym projektem. Przechodzimy z jednego centralnie zarządzanego projektu w drugi. Justin może przejąć sieć tylko musi dłużej czekać.
Ôsłabi to oba łańcuchy, jedni przejdą, inni zostaną.
Cały wysiłek w promocję steem psu w budę.

Też mam nadzieję że wyjdzie z tego coś dobrego :)

@tipu-curate

·

Oby 😁

  ·  작년

Ja się jaram jak pochodnia i nie mogę doczekać co z tego wyniknie :D

·

Mam podobnie. Dobrze, że to jeszcze tylko dwa dni 😉

  ·  작년

Ciekawe, zobaczymy jak to się rozwinie.

·

Pewnie na efekty trzeba będzie trochę poczekać. Liczę jednak, że pójdzie to w dobrym kierunku ;)

Czemu nie polski-ul?

·

Chciałam, aby wszyscy mogli zrozumieć nazwę.

Przypominam na otrzeźwienie: to jest tak, że jeśli większość rzuci się do sprzedawania Steem - jego wartość natychmiast zacznie spadać dokładnie tak samo jak wczoraj urosła bo zaczęto kupować.
Z tym sprzedawaniem/kupowaniem można zdążyć lub nie. Nigdy nie wiadomo czy czas jest właściwy :)
Najprawdopodobniej jeśli większość zacznie PowerDown i będzie systematycznie wyprzedawać się, to pod koniec 13go tygodnia Steem będzie już bardzo, bardzo tani. I nie ma co się łudzić, że się zdąży wszystko sprzedać przed wszystkimi :) Ja zalecam spokój. Może będzie jeszcze z drugiej strony jakiś inny Airdrop? Kto wie?
To nie jest porada inwestycyjna.

·

Myślę, że będzie to wyglądać dokładnie tak jak napisałeś. Każdy musi się więc zastanowić co będzie chciał dalej robić - czy podążać za najbardziej prawdopodobną wersja czy działać po swojemu 😉

Jeszcze raz bo z emocji błąd popełniłam ;)

@tipu curate

Ok, do trzech razy sztuka ;)

@tipu curate

·
·

Jaki z Ciebie uparciuch 😉 Dzięki

godzina jest już przeliczona na naszą strefę czasową?

·

Odliczanie zostało dodane na stronie hive.io.

·
·

faktycznie dzięki :)

·

Ta w nawiasie tak - piątek 15:00 dla Warszawy 😉