Topic of the week №22 // Movies that I will always watch! (My Collection)

지난달

Хіба можна цей список завершити, варто лиш подумати і на згадку приходять нові й нові фільми, а ті що приходять в останню чергу - саме час переглянути знову.
Можливо деякі фільми й можна переглянути кілька раз підряд, але помітив що переглядаю через кілька років, коли сюжет фільму майже забувся, лише в пам'яті маячить відмітка "гарний фільм"

Багато з моїх улюблених фільмів епохи 90х чи тоді часу вільного було більше, чи до нас хлинуло нечуване розмаїття фільмів яких ми просто не бачили.
Фільми перераховую у випадковому порядку, а не по цікавості чи за яким іншим критерієм.

Почну з радянських
Фільм "Інспектор ДАІ" ("Инспектор ГАИ")1982
image.png
Дивак Зикін працює інспектором ДАІ суворо вимагаючи від водіїв головного - не порушувати правила дорожнього руху. І одного разу наражається на міцного горішка - директора місцевого автосервісу Трунова(Нікіта Міхалков). Проте хто із них міцніший? Зикін чи Трунов?
Як на мене чудові актори, чудова їх гра. Микола Парфьонов кумедний актор я часто забував його ім'я, Олег Єфремов,Сергій Никоненко.

Згадаю не дуже відомий фільм "Мудромір"1988,
image.png
який я випадково побачив, довго безрезультатно шукав в інтернеті, та знайшов таки. Фільм варто подивитися лиш тому що там грає Борислав Брондуков(я б всі фільми з ним передивлявся) якому рідко випадали перші ролі, та люблять його саме за другорядні ролі.
Вчений Микола Мурашко винайшов прилад що вимірює інтелект людини, але прилад треба узгодити в Міністерстві ...

Фільм "Ми, що нижче підписалися" 1981
Цей фільм я дивився відносно недавно, бо інші фільми знайомі ще зі шкільних років
Майже весь час події фільму відбуваються у вагоні поїзда, у якому повертається комісія що не прийняла здачу об'єкта. Зовсім "випадково" з комісією їде Шиндін(Леонід Куравльов) з таємним завданням вмовити-переконати комісію підписати акти. Як на мене чудова гра улюблених акторів, чудовий сюжет. Юрій Яковлєв, Клара Лучко, Ірина Муравйова, Олег Янковський, Микола Парфьонов - як я щойно про нього забув))

Нічого не скажу, а лиш згадаю "Труффальдіно із Бергамо"1976, "Людина з бульвару Капуцинів"1987... хіба тут можна спинитися, тим більше що я хочу передивитися всі радянські фільми - може я що пропустив цікаве))), та їх і не так багато, не те як зараз їх штампують за рік мабуть більше)

Фільм "Епідемія"(Outbreak) 1995 (📖 за книгою Гаряча зона) Нещодавно вийшов серіал Гаряча зона(6серій)

image.png

Фільм "Джек-стрибунець" 1986 з Вупі Голдберг
image.png
Террі(Вупі Голдберг) працює собі в банку.. та одного разу отримує закодоване таємниче послання... це втягує її в шпигунські ігри

Фільм "Привид" 1990
Знову Вупі Голдберг, Патрік Суейзі та Демі Мур

image.png
Сем(Патрік Суейзі) працює в банку та знаходить дивні невідповідності в рахунках, друг Карл пропонує поміч та Сем хоче розібратися у всьому сам... а ввечері Сема вбиває грабіжник і Сем застряє між світом живих і мертвих. Блукання містом приводять його до шахрайки Оди Мэй Браун(Вупі Голдберг) яка може його чути!!!
І Сем прохає її про допомогу...
Начебто є римейк цього фільму 2011 року, але я не бачив

image.png

Фільм «Красуня» ( Pretty Woman) 1990 з Річардом Гіром та Джулією Робертс вже згадували...

image.png

Фільм "Утікач"(The Fugitive)1993
У знаменитого хірурга Річарда Кімбла чудова робота, чудова дружина... та одного разу до його будинку проникає невідомий, вбиває дружину а у вбивстві звинувачують його самого. Під час перевезення до в'язниці один з них втікає - скорставшись таким випадком тікає й Річард. На його пошуки відправляють судових виконавців, та їх голова Семюелом Джерардом(Томмі Лі Джонс) згодом розуміє що вбивця не Річард. А сам Річард веде своє розслідуваня щоб знайти вбивцю.

Чудова гра Томмі Лі Джонса... є ще один фільм де він грає цього ж героя "Служителі закону"(1998), пригадав ще один епізод з фільму з його роллю, та назву не згадаю

Фільм "З мене досить"(Falling down) 1993
Головні ролі зіграли Вільям Фостер(Майкл Дуглас) та Роберт Дюваль.
Вільям Фостер стоїть у машині в пробці... потім раптово кидає машину і...йде додому, та лихо тому хто стоятиме в нього на дорозі. Він розлучений, донька живе з мамою, а рішенням суду йому заборонили бачитися з донькою та колишньою дружиною - от його й прорвало - страшенно захотілося побачити доньку...

Фільм «У чужому ряді» (Changing Lanes - змінюючи полосу руху) 2002 Бен Аффлек, Семюел Л. Джексон
Схожа історія, не лише тим що один з головних героїв фільму теж майже позбавлений побачень з дітьми. Два головні герої фільму дуже поспішали у своїх дуже важливих справах зіткнулись на дорозі не уступивши один одному дорогу та звинувачуючи один одного в своїх подальших нещастях. Та їм цього виявилося замало вони продовжують пакостити один одному все більше та більше... А чи буде цьому край?

Наступний фільм хоч і не радянський, та радянської епохи "Іграшка" 1976 року, з П'єром Рішаром

З більш сучасних згадалися
"Історія кохання" 2002 з Жаном Рено та Жюльєт Бінош - через негоду затримано виліт з аеропорту, а випадкова зустріч зв'язує двох незнайомих раніше людей у одному готельному номері...

І наостанок трішки посміятися "Шукаю дружину з дитиною" від Студії "Квартал 95" нещодавно передивився ще раз - справді весела комедія

Гадаю досить на сьогодні))

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

В вашій колекції мої улюблені, які я дивилась кілька разів це Красуня та Іграшка. Дякую за рекомендації :)

отличные фильмы! Кстати, инспектор Михалкова в фильме очень красиво поставил на место!)))

·

всі відразу не згадалися.... один раз в тиждень? чи можна ще про фільми писати на цьому тижні?

·
·

Вообще, принято во всех конкурсах один раз в неделю... и тема каждую неделю разная! Сделаю исключение, пиши ещё! Если есть что рассказать!)

·
·
·

Та не)) зачем исключения....просто в твой призыв "Активничайте" можно по разному трактовать - пусть будет запас, на будущее приберегу))