Зима - багата на свята і на відпочинок. До "Winter Holidays" Contest.

작년

Так вже склалось, що зимою ми всі відпочиваємо і святкуємо, і не лише через те, що зимою різдвяні свята, Новий рік, а ще через зимою в нас велика кількість днів народжень. В грудні - день народження мами, баби, іменини в баби, в брата, в подруги, в шваґра чоловіка, в січні - дні народження донечки, сина, жінки брата, іменини племінниці. В лютому - мій день народження і подруги. І це не повний список. Гроші на цей зимовий період потрібно збирати починаючи з літа. 😃


В українського народу склалось роками, що як то кажуть, святкуємо від Романа до йордану. Чого вартує три вечері. Коляда, посівання, щедра. Ще з дитинства я любила цей період, відчуття свята, родина збирається разом, пампухи, коляда, вертепи. Канікули)))) Коли дорослішаєш, то відчуття свята змінюється на відчуття заклопотаності )


Цього року донечці виповнилось 6 років, а сину 1 рочок. Доня дуже любить співати, і вже знає з десяток колядок.
Ось пост з кількома колядками.


Але зазвичай зимовими розвагами, звичайно, якщо зима порадує нас снігом, є катання на санах, на лижах, на ковзанах.
Колись, як розказував батько, з грошей, які він наколядував, купували собі різні речі. Наприклад, ковзани чи лижі.
Лижі - це омріяний відпочинок мого чоловіка. Я не фанат цього виду спорту, бо мала травму коліна і залишився страх. Тому сани я люблю більше. На ковзанах каталась ще в дитинстві. І морози колись ого. Тому відпускати на озера було не страшно.


P2183949.JPG


Ліплення сніговиків і гра в сніжки )

Будь-яка гра, забава, методи відпочинку родом із дитинства. Колись ми лиш і чекали моменту вибігти на двір, де була купа дітей. Зараз батьки готові на будь-які звершення для дітей, щоб ті лиш вийшли на вулицю і відірвались від гаджетів. )))


winterdar 30.jpg


Цікаво але я до зимового відпочинку спокійно можу віднести споглядання снігопаду крізь вікно сидячи біля каміну. Сидиш собі, слухаєш потріскування дров, п'єш тепле какао і слухаєш джаз. Ойййй....що може бути краще😁

І як на мене, не важливо, які саме види відпочинку ви обираєте, чи то активний відпочинок чи то пасивний. Важливо бути щасливим і вміти радіти кожному дня, при будь-якій погоді.


P81208115731EFFECTS.jpg!


І обов'язково згадати про відгортання снігу))))
Розвага ще та.

IMG_20210209_135047.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ваша зима явно задалась хорошо!)

·
  ·  작년

Ага))

·
  ·  작년

так. дякую