Bo im tylko o to chodzi #1

8개월 전

Czosnek jest warzywem naturalnym, które to warzywo ma być może nawet i swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!
garic.png

Minusem jest brak badań naukowych potwierdzających istnienie plusów.

Bo im tylko o to chodzi abyś sam sobie szkodził, abyś sam nie mógł myśleć...

wódka

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ale mamy stare zapiski :) jednym z ciekawszych są te z czasów czarnej zarazy nawiedzającej europę. w pewnej wiosce jedyną rodziną, która przeżyła i nikt nawet nie chorował była rodzina żydów handlarze czosnkiem i cebulą :) ogólnie żydzi chorowali mniej. Co doprowadziło do oskarżeń o szerzenie zarazy :D dziś śmiejemy się z nich trochę że są konsumentami tego warzywa :)

Chętnie poszukam plusów czosnku na drodze eksperymentu. 🙂

Jak widać co sto lat musi być jakiś kataklizm i nie ważne czy ktoś wierzy w tego wirusa czy nie ważne ze liczby nie kłamią i ludzie umierają. Będziemy musieli się powoli oswajać ze za rok będzie taka sama panika i za dwa bo takiego paskudztwa nie pozbędziemy się na zawsze niestety. Człowiek stworzył coś co zniszczyło gospodarkę i zniszczyło ludzi S odczujemy tego konsekwencje niedługo.

Posted using Partiko iOS

·

za 2 lata raczej będziemy się już śmieli z tej epidemii... ale nie wszyscy ;)

·
·

Za dwa lata będziemy uważać ja jako zwykła grypę która zabija ale te dwa lata inaczej odczujemy gospodarka się położy krypto się położy braki w sklepach się położą oj będzie ciekawie jak nie zabije nas wirus to zniszczy nas krach na świecie

Posted using Partiko iOS