Policja medyczna już się zbliża, już puka do mych drzwi. Sąsiedzie wspomóż rentą bym mógł zaszczepić się

9개월 전

Hubert Czerniak nie jest już posłem. System nie lubi ludzi, którzy nie wykonują jego poleceń.

Nawet Konfederacja nie chciała wystawić go na swoje listy. Ktoś z Was wiąże jeszcze jakieś nadzieje z Konfederacją? Żadna partia nie może być opozycją dla partyjnego systemu, każda partia jest częścią systemu. Posłuchajcie co ten konfederacyjny polityk wygaduje w Sejmie:

Szczęść Boże? Komu Bóg ma szczęścić? Ludziom którzy wykonują polecenia bankierów i obcych korporacji? Ludziom, którzy co tydzień wymyślają jakiś nowy podatek? itp... itd...
Totalny pomyleniec.


post beneficiaries: @pl-rekodzielo / 100%
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Powiem ci ze marzą mi się czasy kiedy rząd nie będzie okradał zwykłych ludzi i zaczną coś robić by nie być pośmiewiskiem i nie wymieniam tu żadnej partii bo każdy jest na swój sposób złem wiec ciężko wskazać uczciwa partie . I zamiast do swych kieszeni zaczną dobrze porzytkowac swoje postulaty. Wiem ze sejm to jedno wielkie kłamstwo gdzie wiele obiecują ludziom i nic się nie spełnia. A inflacja rośnie w zastraszajacym tempie. Doczekaliśmy dziwnych czasów. Były szansa na zmianę ale brakuje dobrych ludzi którzy nie ostrzegli by ile zarobią A ile zrobią dla kraju szkoda ze wszystkie te partie jakie są aktualnie patrzą ile w danym dniu zarobią a w kraju wiadomo jak jest. Nie wiem czy mieszkasz w Polsce czy wyjechałeś ale No jest dziwnie aktualnie hehe ;)

Posted using Partiko iOS

·

Kiedyś będą musieli. Ja myślę, że on nawet już jest w Polsce.

P.S. Dzięki za wsparcie @pl-rekodzielo :)