Thediarygame Betterlife Season3 Bugün Neler Yaptım

2개월 전

Merhabalar. Eşim ve kızımla birlikte erkenden uyandık. Onları okula uğurladıktan sonra bir saat daha uyuma fırsatım oldu.

Daha sonra iki gündür ertelediğim temizliği nihayet yapabildim. Evimi dip köşe temizledim.
IMG20211108100513.jpg
Oldukça yorucuydu ama temizlik yapmak daha doğrusu biten temizlik sonrası evin tertemiz olması kesinlikle insana mutluluk veriyor. Daha sonra küçük kızım uyandı ve onunla ilgilendim.

Öğlen eşim ve kızım okuldan döndü.

Bugün okulda dersim yoktu yalnızca imza atmam gerektiği için okula gidecektim. Ben de kızlarımı da yanıma almaya karar verdim.

Bugün Atamızın ölüm yıldönümüydü. Nurlar içinde yatsın. Onu anmak için düzenlenen panoyu görünce öykü fotoğraf çekilmek istedi. Henüz 4.5 yaşında ve şükürler olsun kalbine Atatürk sevgisini aşılayabildik.

IMG20211110151035.jpg

Okulda işlerimiz bittikten sonra kızlarım la birlikte markete uğradık. Ufak çaplı bir alışveriş yaptık. Fazla birşey almak istemedim çünkü kızlarla birlikteyken taşımak çok zor olacaktı.

IMG20211105170854.jpg

Eve döndüğümde yemek hazırlamak için yalnızca bir saatim vardı. Çünkü eşim halısaha maçına gidecekti ve maçtan bir kaç saat önce yemek yemek istiyordu. Yoksa ağırlık oluyormuş ve koşamıyormuş. Hızlı bir şekilde akşam yemeğini hazırlamanın en iyi yolu dıladıdan yemek söylemek diye düşündüm ve lahmacun sipariş ettim.
Eşimde ben de çok seviyoruz. Çocuklarda bazen büyük bir iştahla yiyorlar, bazen ağızlarına bile sürmüyorlar. Neyse ki bu akşam onlarda bize eşlik etti.

IMG20211029174759.jpg

Eşim maçtayken evi tekrar toparladım. Biliyorsunuz ki evde iki küçük çocuk varsa ev her zaman dağılmış bir durumda oluyor.

Elbette ev toplamadan önce kızlarım la biraz oyun oynadık. Defne ile 2 yaş etkinliklerini içeren kitabımızda çalıştık ve Öykü de boyama yaparak bize eşlik etti. Bir süre sonra Defne de boyama yapmaya başladı.

Ben de hala çocuk boyama kitaplarına bayılıyorum. Kızlarımle ben de severek boyama yapıyorum.
IMG20211017201602.jpg

IMG20211017201536.jpg

Daha sonra eşim maçtan geldi ve bir kaç saat daha oturduktan sonra kızları uyuttum ve günümü bu şekilde tamamladım.

Her günüm büyük bir koşturmaca ile geçiyor. Oturup dinlenecek vakit asla bulamıyorum. Günler haftalar bu tempo içerisinde çok hızlı geçiyor. Şimdi zaman zaman bu durumdan şikayetçiyim ama biliyorum ki gelecekte bu günleri özleyeceğim.

Bugün kızlarımla her zamankinden biraz daha fazla birlikte etkinlik yaptık ve bu onlara da bana da çok iyi geldi.

Okuduğunuz için teşekkürler .

Hoşçakalın.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

kaliteli.png

Günün kaliteli gönderisi seçildiniz. Steemit-Türkiye Topluluğunda aktif olmaya devam edin.

Steemit Türkiye Team

Pınar senin günlüklerini okumayı seviyorum 😇

·

Teşekkür ederim o zaman 💃💃💃