The Diary Game -Better Life Season 3 - 10 Eylül

2개월 전

Merhaba sevgili Steemit-Türkiye ailesi;

Gene bir günlük paylaşımı ile karşınızdayım. Bu hafta kendi adıma oldukça yoğun bir Steemit mesaisi geçirdim. Crypto Academy'nin 4. sezonu başladı ve benim itibar puanım yalnızca başlangıç seviyesindeki ödevlere yetiyor. Bu sebeple bu hafta yayınlanan iki ödevi ve sabit ödevlerden bir tanesini bitirdim. Böyle olunca bugün kendime tatil verdim haftaya yeni ödevler ile devam ederiz.

Bugün balkonda kahvaltı ederken iki misafirm vardı. Kumrular bana göre en masum hayvanlar. onları izlemek bile beni mutlu ediyor. Genelde balkonumuzdan kumru yuvası eksik olmaz zaten bu sebeple onları rahatsız etmemek adına balkonu rahat rahat kullanamıyoruz:) Bu yaz yuva yok ama ziyaretlerini eksik etmiyorlar :)


Biraz vakit geçtikten sonra kendime yaşil çay demledim. Telefona bakarken yeşil çayımı içtim. Kilo verme çalışmalarım hızla devam ettiği için günde bir fincan yeşil çayı ihmal etmiyorum. Bu arada yarın Şekersiz 21 günü tamamlıyorum. 21 gündür meyve şekeri hariç şeker tüketmedim. Bu benim gibi tatlı hastası birisi için oldukça büyük başarı. Fakat sanırım şeker tüketmemeye baya alıştım tatlı krizlerim sona erdi. Bu süreçte sağlıklı beslenip sporda yaptığım için haliyle kilo kaybı güzel oldu. Şekersiz 21 gün hakkında da kazasız bir şekilde tamamladıktan sonra bir post hazırlamayı düşünüyorum.

IMG-20210910-WA0002.jpg

Uzun zamandır okumayı istediğim kitaba nihayet bugün başlayabildim. Şimdilik kitabın başlarında olduğum için yorum yapamıyorum. Biraz kitap okuktan sonra arkadaşımla telefonda görüştük. Uzakta da olsak onla konuşmak bana çok iyi geliyor düşük olsaan modumu baya yükseltti.

WhatsApp Image 2021-09-10 at 18.24.20.jpeg

Ve gün biterken Cici Kuş'tan bahsetmesem olmazdı. Akşam üstü oluşunu onun çubuklarına asılmasıyla anlıyoruz. Hala bu şekilde nasıl rahat ettiğine anlam veremiyorum :D

WhatsApp Image 2021-09-10 at 18.26.15.jpeg

WhatsApp Image 2021-09-10 at 18.26.34.jpeg

Benim günüm kısaca bu şekilde geçti.

Okuduğunuz için teşekkür ederim..

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Harika 😅 muhabbet kuşunuz çok tatlıymış, cinsiyeti nedir?

·

Geveze bir oğlan :D

·
·

Sormayın bizimkide erkek 😂 susmak bilmiyor

·
·
·

Erkek muhabbet kuşları daha geveze oluyormuş zaten 😂

·
·
·
·

Neyseki çok tatlılar.. 😅