The Diary Game -Better Life Season 3 - 29 Ağustos - Arkadaşlar ile Buluşma

2개월 전

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Öncelikle hepimizin 30 Ağustos Zafer baramını kutlarım!! Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına bir kez daha şükran ve minnetlerimi sunuyorum.

Bugün günüm oldukça sıradan geçti ve bu yüzden bugüne göre biraz daha hareketli geçen dünden bahsedeceğim :):)

Fotoram.io.jpg

Bir önceki günlüğümde bahsettiğim üzere yapılacak listesi oluşturdum ve bir haftadır başarıyla bu listeyi uyguluyorum. Yapılacaklar listemi uzun soluklu devam ettirebilmek adına haftasonları daha hafif bir liste oluşturuyorum.Bir nevi tatil gibi diyebiliriz. Hafta sonları günlük en az 7000 adım ve şekersiz beslenmeye dikkat etmek dışında oldukça özgürüm diyebilirim.

Kahvaltımı yaptıktan sonra uzun süredir ihmal ettiğim ve bu yüzden de yüzümün sevgili sivilceler ile sinyaller gönderdiği cilt bakımımı yaptım. Yüzümü yüz yıkama jeli ile yıkadıktan sonra kil maskesi yaptım. Sivilceler için de maskeye bir kaç damla çay ağacı yağı damlattım. Umarım bu maske işe yarar da sivilcelerimle biran önce vedalaşabiliriz. Maskeden sonra cildimi nemlendirip güneş kremi sürdüm. Bu arada bu ara güneş kremleri ile ilgili iki parmak kuralı gündemde. Güneş kreminin koruyuculuk sağlayabilmesi için yüzümüze iki parmak kadar güneş kremi kullanmalıymışız. Yeri gelmişken bu bilgiyi de sizlerle paylaşmak istedim :)
Güneş kremimi yüzüme boca ettikten sonra gönül rahatlığıyla balkona geçtim ve kitap kahve keyfi yaptım. Biraz kafamı dinledim ama bir yandan da aklım saatteydi heyecanla 17:30'daki voleybol maçımızı bekliyordum. Maç saati gelir gelmez odaya geçip maçımızı izledim. Sultanlarımız 1 set haricinde oldukça güzel oynadı ve çeyrek finale yüksedi. Umarım çeyrek finaldeki rakibimiz Polonya'yı da zorlanmadan geçer ve yarı finale çıkarız.

Maçtan sonra arkadaşlarımla buluştum. Onlar çalıştığı için hafta içi görüşme fırsatımız olmuyor o yüzden genelde haftasonları buluşup bir kahve içiyoruz. Mekanımız herkes için orta nokta olduğu için Falez park oldu. Falez parkın içinde Kır Kahvesi adında oldukça salaş bir mekan var. Sakin ve şahane bir manzaraya sahip olduğu için burası son zamanlarda favori mekanımız. Ben hem bizim eve yakın olduğu için hem de günlük yürüyüşümü gerçekleştirmek adına yürüyerek gittim. Vardığımda hava neredeyse kararmıştı o yüzden manzaranın resmini çekemedim.

IMG_20210829_194649.jpg

IMG_20210829_204524.jpg

Bu arada Kır Kahvesi Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosunun hemen yanıbaşıda. Buraya doğru yürürken yaşları 16-18 civarında olan gençlerin fazlalığı dikkatimizi çekti. Kesin bilmediğimizin birinin konseri var dedik ve gerçekten de öyle oldu. Saat 21:00 civarı konser başladı. İki mekan çok yakın olduğu için konser buradan da canlı olarak dinlenebiliyordu. Tabi bizim kimin konseri olduğuna dair en ufak bir fikrimiz yoktu ve garsona sorduk. O da Uzi diye bir rap şarkıcısının konseri olduğunu söyledi. Biraz başımızı ağrıtsa da konser ortamını özlemiş olduğumu fark ettim.

Eve döndüğümde ise sürpriz misafirlerimiz vardı. Amcamlar Yalova'dan tatile gelmişlerdi ve dönüşte bize uğradılar. Tabi ben eve geç gittiğim için onlarla vakit geçirmek adına postumu dün hazırlayamadım o yüzden bugüne kaldı.

Okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi haftalar

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

yoğun bir gün olmuş gerçekten teşekkürler

·

Teşekkür ederim :)

Verimli , keyifli ve yorucu da bir gün olmuş. Keyifler dilerim ☺️

·

Teşekkür ederim :)

güneşli bir gün, öngörülemeyen havalarda cilt bakımına ihtiyaç duyar

·

Evet öyle sanırım :) Thank you for visiting my post