The Diary Game -Better Life Season 3 - 6 Eylül

2개월 전
Herkese merhabalar,

Bugün Cici kuşumun sesiyle uyandım. Sanırım ilgi beklediği için baya gürültülü ötüp tüm ev halkını uyandırdı. Yazları kışın olduğu kadar dışarı çıkarmadığımız için biraz yaramazlık yaptı diyebilirim. Neyseki sıcaklar yavaş yavaş terk etmeye başladı. Bende camları kapatıp Cici'yi biraz sevdim. O biraz uçtu ama sıcaktan olsa gerek o da çabuk yoruluyor.Kendime geldikten sonra kahvaltımı hazırladım. Sağlıklı beslenmeye çalıştığım için yulaflı omlet ve yanına da avokado hazırladım.
WhatsApp Image 2021-09-06 at 00.52.49.jpeg

Kahvaltıdan sonra artık bir rutin haline gelen kahve zamanıydı. Kahvemi içerken Steemit'e göz gezdirdim. Kripto Akdemide sezon 4'ün başladığını görünce ödevlere baktım. Şuan sadece başlangıç seviyesindeki ödevleri yapabiliyorum. Ödevlerden birini okumaya başladım ve derken ödevi yapıp bitirmiştim bile:)

IMG_20210905_144316.jpg

Ödevi bitirdikten sonra akşam yemeği vakti geldi. Akşam yemekte ıspanak yemeği vardı. Normalde çok sevdiğim bir yemek olmamasına rağmen sağlıklı beslenme adına yedim. Gün içinde hiç ara öğün yapmadığım için çayın yanına kendime küçük bir ara öğün hazırladım. Kayısıların üzerine fıstık ezmesi sürüp tatlı niyetine çayla birlikte yedim.

IMG_20210906_182107.jpg

IMG_20210906_183056.jpg


IMG_20210906_204724.jpg

Yemek ve çay faslı bittikten sonra hava biraz kararıp serinlemeye başladı. Bende bizim evin yakınlarındaki parka gidip yaklaşık 1 saat kadar yürüyüş yaptım. Bu aralar sağlıklı yaşam tarzı konusunda çok iyi gidiyorum ve farkları yavaş yavaş görmeye başladım. Bu durum da beni oldukça motive ediyor. Önceden yürüyüşe çıkmaya zorlanırken şimdi hevesle çıkıyorum. Umarım bu yaşam tarzını sürekli devam ettirebilirim.

Eve geldikten sonra en sevdiğim dizilerden biri olan Shameless'ı izledim. 11. ve son sezonu olduğu için izlemeye kıyamıyordum ama artık son bölümlere geldik. 11 sezon boyunca bir şekilde hayatımda olunca ister istemez bir bağlılık olmuş. Şimdi vedalaşacak olmak beni üzüyor. Uzun soluklu dizilerim biterken hep aynı burukluğu yaşıyorum.

IMG_20210906_221947.jpg

Bu aralar kilo vermekle meşgul olduğum için günlerim de genelde yemek üzerine geçiyor. Bugün de öyle bir gün oldu :)

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Teşekkürler😊