Club5050 The diarygame better life 05.01.22 kızımla güzel zamanlar

6개월 전

Merhabalar Steemit Türkiye ailesi
Nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir.Bugun kızımla ilgilenmek vakit geçirmek istedim.Biraz o bana biraz ben ona yardımcı olarak hem oynadık hem ev işlerimizi yaptık.
Sene bitimi kumbaramizi açtık kızımla önce dizdik sonra saydık dizme işinde yardım etti bende saydık Rabbim bereket versin paramızı nasıl harcarız planlamalar yaptık ihtiyaç sahiplerine yardım için bı kısmını ayırdık şimdiden bilinçlensin öğrensin istiyorum.

IMG_20211223_232135.jpg

Daha sonra resimler çizdik resimde ki hayallerini anlattı bende boyamasina yardım etttim.Cok sevdiği ablasını çizmiş onla pikniğe gitmis çiçekleri görmüşler ve daha birçok şey .

IMG_20220105_203016.jpg
Daha sonra mutfakta bana yardım etti poğaça yapmıştım hamuru yogurmamda unumu elememde yardımcı oldu . Ben mutfak işlerimi bitirdim daha sonra birer kahve yaptım kızımla kahvemizi yudumladik birbirimize sorular sorarak vakit geçirdik sürekli merak içinde ne nedir nasıl olur diye sormakta bazen sorularının cevabını düşünmeden veremiyorum zamane çocukları şimdiden herşeyi bilmek istiyor.Bilgileri yanlış aktarmamak adına çok kez sorguluyorum .

IMG_20211225_223934.jpg
Akşam için yemek hazırlamak için ben mutfağa geçtim kızımda kendi hâlinde oyuncaklarıyla oynadı . Eşimde gelemsiyle yemekler yendi çay saatinde oyunlara devam ettik .Bu aralar sık gördüğümüz bir oyun bizde denemek istedik çocuklar ve eşim oynadılar banada onları seyretmek düştü .

IMG_20211217_194218.jpg
Çocuklarla bugünlük bukadar etkinlikler yeter diye düşünüyorum.Meyvelerini de yedikten sonra yatırdım.Dinlenme sırası bende artık . Okuduğunuz için teşekkür ederim.Kendinize iyi bakın Hoşçakalın...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

kaliteli.png

Günün kaliteli gönderisi seçildiniz. Steemit-Türkiye Topluluğunda aktif olmaya devam edin.

Steemit Türkiye Team

Çocuklar için güzel ve kaliteli bir gün olmuş😊

·

Evet teşekkürler

Keyifli bir gün olmuş.

·

Teşekkür ederim