Club75 The diarygame better life kızımla sinema keyfi

5개월 전

Merhabalar Steemit Türkiye ailesi
Bugün güzel bir güne uyandık demeyi çok isterdim ama hava bulanık ve insanın içini daraltıyor . Böyle havalarda hiçbir şey yapmak istemiyor insan.
Ama hayat devam ediyor işler bizi bekler.Bugun kızımın göz kontrolü vardı göz kuruluğu için sürekli kontrol altındayiz.Erken kalkıp kahvaltımızı yaptık hazırlanıp evden çıktık.Otobus saatini bekledik ve hastaneye doğru yola koyulduk.Kizim otobüsle nezaman gitse otobüs başını tüttu hatta bu sefer çok fenaydı . İyiki yol çabucak bitti iniveridik.Muayene odasına geçtik kontrolü olduk . Doktor iyileşme olduğunu söyledi bidakine daha uzun süreli randevu verdi.Bugün ki güzel haberle bizde biraz alışveriş merkezi gezdik .

IMG_20220124_134821.jpg

Çocuklar için güzel bir sinema gelmiş kızım kaç gündür söylüyordu . Birlikte onu izlemek için biletleri ve misirimizi aldık . Başlama saatini bekleyip sinemaya girdik.Kizim çok eğlendi ilk defa sinemayı gördü çok şaşırdı bı okadarda keyif aldı . Artık herzaman gelmek istiyormus.İnsallah fırsat buldukça gelmeye çalışacağız.

IMG_20220124_122023.jpg

Sinemadan çıkınca acikmistik yemek için daha önceden gidip beğendiğimiz bir restoranda gittik.
Yemeğimizi yedik kızım için de baya yoğun bir gün oldu uzun süredir böyle gezme fırsatı olmamıştı hâlinden de çok memnundu .

IMG_20220124_141034.jpg

Yarin tekrar geliriz diyerek ayrıldık.Evimize geldik kızım yolda uyumuştu eve gelince de biraz dinlenmek için odasına gitti . Bende biraz dinlenip akşam için yemek hazırladım. İşlerimi bitirince Steemite bı goz attım.Bu güzel günü yazarak kızımın ilk sinema heyecanının bir anısi kalsın isterim .Kızım için unutulmaz birgün oldu .
Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler..

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

kaliteli.png

Günün kaliteli gönderisi seçildiniz. Steemit-Türkiye Topluluğunda aktif olmaya devam edin.

Steemit Türkiye Team

İyi eğlenceler.

·

Teşekkür ederim