Grayscale Yeni Kripto Paraları Araştırmaya Başladı!

지난달

Kurumsal varlık yöneticisi Grayscale, kripto para ürünleri için şu anda 13 farklı varlığın daha değerlendirildiğini duyurdu.

18 Haziran tarihinde açıklanan varlıklar: 1INCH, Banco, Curve, Kava, Kyber Network, Loopring, Polygon, Ren, Universal Market Access ve 0x olarak yer aldı. Gördüğünüz gibi incelenen varlıklar, ağırlıklı olarak DeFi alanından.

Yeni kripto varlıkları, Grayscale tarafından incelenen kripto para sayısını 31’e çıkartıyor. Şirket an itibarıyla 13 farklı varlığın performansını takip eden ürünleri, kullanıcılarına sunuyor.

İncelenen Her Varlık Bir Ürüne Dönüştürülmeyecek!
Grayscale, “değerlendirilmekte olan her varlık, yatırım ürünlerine dönüştürülmeyecek” şeklinde açıklama yaptı. Bildiğiniz gibi Grayscale daha önce Cardano, Eos ve Tezos gibi varlıkları incelemişti fakat yatırım ürününe çevirmemişti.

Yatırım şirketi, 17 Mart tarihinden Basic Attention Token, Chainlink, Decentraland, Filecoin ve Live Peer için ürünler sunan beş yeni tröst tanıttı. Bu beş tröst şu anda Grayscale’ın yönetimi altındaki varlıklarının yalnızca %0.1’ini temsil ediyor.

CoinShares’a göre, Grayscale’ın tröstleri, kurumsal kripto para yatırım ürünlerinde yönetilen toplam 44.3 milyar $’lık varlığın %75’ini temsil etmekte.

Grayscale Bitcoin Trust, Grayscale’ın toplam yönetimi altındaki varlıklarının %73’ünü temsil ediyor.

Firmanın Ethereum Trust’ı da bu yıl büyüme kaydetti ve yönetilen sermayenin yaklaşık %22’sini temsil etti. Grayscale tarafından yönetilen diğer tüm tröstler, şirketin toplam yönetimi altındaki varlıkların %5’ini temsil etmekte.

2021’in başından bu yana, Grayscale’ın tröstlerine 2,3 milyar $’dan daha fazla yatırım yapıldı

grayscale-yedek.jpg.webp

kaynak:muhabbit.com

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

merhaba ;
steemit platformunda aktif olduğunuz için teşekkürler :)
Bu gönderi Steemit-Türkiyenin Kuratörlüğünü yapan -steemcurator06 tarafından oy verildi..png

·

teşekkürler 🙏