GŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #87

작년

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


W tym tygodniu wybór jest dużo łatwiejszy niż ostatnio, prawdopodobnie twórcy poprzednich postów wyruszyli na poszukiwanie nowych tematów do doskonałych postów. Gratuluję @rozku jej zwycięstwa w poprzednim tygodniu, mimo tego, że według niej zdjęcia jej i synka są nieidealne na tle rodzinki to w imieniu użytkowników HIVE mogę ja zapewnić, że nie zaakceptujemy Cię innej :).

W tym tygodniu głosujemy na poniższe posty

@georgeeeeŻycie w mieście Synaj w Egipcie
@avtandilStadiony Gruzji - Stadion Rezerw Pracowych, Tbilisi
@helcimKrótki wypad do Birsztan
@gryfno.frelkaUrodziny Matki Bożej
@gryfno.frelkaPorąbka🚴‍♀️🚴‍♀️Tour de Pologne🚴‍♀️
@bowessWzgórze Joanny

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

  1. Głosowanie odbywa się według zasady 3-2-1, czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt;
  2. Nie wolno głosować na własne posty;
  3. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;
  4. Autor zgłoszonego tekstu za udział w głosowaniu otrzyma dodatkowe 3 pkt;
  5. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;
  6. Głosować można do soboty 15 sierpnia 2020 roku do godziny 18;
  7. Wygrywa post, który otrzyma największą liczbą punktów;
  8. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepszy podróżniczy post tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PULA I PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

**Pula na nagrody wynosi 10 HIVE i 1 HBD.** Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 40% puli, w którym ogłoszono jego zwycięstwo, autor drugiego post otrzymuje 25 %, a autor trzeciego postu otrzymuje 15%, pozostałe 20% jest rozdzielone po równo dla wszystkich głosujących (minimum wypłacane 0,2 HIVE).

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io
Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

1. Obserwuj @pl-travelfeed

2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na <a href="https://hive.vote/HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.


View this post on TravelFeed for the best experience.
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT