Jesieniarstwo, actfitowe problemy, metale. [#4]

8개월 전

Mam problem z Actifitem. Zlicza mi 25-40% mniej kroków niż aplikacja Samsunga. Nawet pomimo zmiany ustawień na 'Aggresive Background Tracking' włączone. Jest to nieco demotywujące. Macie ten sam problem? Jak sobie z nim radzicie?

Wczoraj kolejny intensywny dzień. Przeszedłem około 10km. Wdarłem się na płytę lotniska. Odwiedziłem kolejne zatopione drzewa. Podczas spaceru po parku w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, zagaiła mnie Pani z ławeczki. Zaciekawiło ją fotografowanie podnoszonych śmieci, dowiedziałem się, że ze mnie to taki ekolog, coś mi w duszy gra i że czekają nas już tylko 2dni słonecznej pogody (wliczając wczorajszy). Trzeba korzystać. Chyba naprawdę polubiłem jesień, przede wszystkim za kolory.

Wieczorem pojechałem z przyjaciółmi do Ostrawy na potańcunek. Imprezę zaliczam do udanych, z tym, że właśnie między innymi tę moją taneczną aktywność aplikacja Actifit postanowiła ignorować.

Myślałem sobie ostatnio o formie moich wpisów na Hive. Miałem ambicje na dłuższe wpisy, na kanał przepływu i magazyn moich filozoficznych wynurzeń. Jednak uporządkowana, zaplanowana i rozbudowana forma to dla mnie nieodłączne poczucie wykonywanej pracy. Brakuje mi w tym lekkości i kończy się to tak, że piszę mało, a pomysłów na wpisy wcale mi nie brakuje. Dużo większą wartość w tym momencie ma dla mnie wykształcenie regularności. Podoba mi się też taka forma internetowego pamiętnika na blockchainie. Swoje przemyślenia będę wrzucał później, lub po trochu wplatał w te wpisy.

Przyszło mi też do głowy, że Actifit mógłby dodać aktywność plogging.

Dzięki za uwagę i pozdrawiam ciepło!


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


30/10/2021
17498
Dancing, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 62.75 AFIT tokens for your effort in reaching 17498 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.98% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial