Voice Dialog, inwestycja w dzieło sztuki, Hive na ulicach [#13]

8개월 전

Wczoraj miałem iść na kolejną sesję w komorze hiperbarycznej, katar jest tu jednak silnym przeciwskazaniem, przełożyłem więc na środę. Wczoraj zacząłem za to proces pracy ze swoją psyche metodą Voice Dialog. W co jeszcze inwestować jeśli nie w krypto i nie w siebie? Może jeszcze w sztukę. Ale o tym będzie później.

Najczęściej ludzie udają się na terapię w czasie kryzysu, w sytuacji kiedy sobie z czymś nie radzą. Takie chwile też przeżywałem. Nauczony doświadczeniem tamtych sesji terapeutycznych, wiem jaki potencjał ma regularne przeznaczanie energii na pracę ze swoją psyche. Teraz jednak wchodzę w ten proces z zupełnie innego punktu, subiektywnie znajduję się w najlepszym momencie swojego życia. To doświadczenie będzie zupełnie inne, tym bardziej biorąc pod uwagę charakterystykę metody, która jest uniwersalna i wykracza poza kontekst terapeutyczny. Przywołam opinię praktyka:

Voice Dialogue w sposób szczególnie szybki i głęboki pozwala dotrzeć do naszej wewnętrznej wiedzy i uzyskać bezpośredni kontakt z naszą wewnętrzną mądrością i intuicją. Pozwala pracować z tym, co bieżące u osoby, jednocześnie oferując bardzo szeroką perspektywę. Pozwala na nowo skontaktować się z naszymi wypartymi energiami radości i siły.

W ciągu dnia miałem dwa mniejsze spacerki po mieście, nic specjalnego, kilka nowych magnesów wisi w terenie.

Wieczorem obejrzałem Netflixową, tegoroczną produkcję pt. The Harder They Fall. Dawno nie widziałem tak złego filmu, tak się kończy ściąganie losowych torrentów z sieci. Była to afroamerykańska wariacja nt westernu. Motywem przewodnim była zemsta głównego bohatera, za zamordowanie rodziców.

Bohaterowie byli przerysowani i niewiarygodni, scenariusz naiwny, dialogi kiepskie, a sceny walki absolutnie niewiarygodne. Czarni odbiorcy mogą znaleźć w kinie protagonistów, z którymi mogą się identyfikować, a Afroamerykanie w końcu nie są przedstawiani jako ofiary. Warto zwrócić natomiast uwagę, że film wyładowany po brzegi jest scenami przemocy wobec białych. Nie jestem pewien, czy jest to najzdrowszy sposób radzenia sobie z pokoloniową traumą, ale cóż, chyba nie mnie to oceniać. Jako zjawisko kulturowe jest to dla mnie bardzo interesujące, i tylko z tego względu obejrzałem film do końca.

Chciałem jeszcze pochwalić się swoją pierwszą inwestycją w dzieło sztuki. Co prawda, obraz "Adami i Ewa w raju" przyszedł do mnie parę tygodni temu, ale wciąż bardzo mnie cieszy. O kidsterze, Gracjanie Roztockim zrobiło się głośno około 10 lat temu, zasłynął autorskimi piosenkami o błocie, Internecie i kupie, a także nietypowym imidżem. Wystąpił nawet w reklamie jednego z marketów z elektroniką. Później jego gwiazda nieco przygasła, aż parę tygodni temu na jednej ze stron ze "śmiesznymi obrazkami" zobaczyłem jeden z jego obrazów. I myślcie co chcecie, ale ja jestem przekonany, że malowanie idzie mu dużo lepiej niż śpiewanie. Gracjan wykształcił sobie własny styl, jest w tym nieco kubizmu, a trochę art naive. Nie mam pojęcia, czy ta inwestycja kiedyś się zwróci, ale sztuka na ścianie to dla mnie też wartość.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


08/11/2021
12695
Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 114.6875 AFIT tokens for your effort in reaching 12695 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.16% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Rank Bag - L1
+ 10 % User Rank
Protein Shake - L1
+ 15 % AFIT
Sunglasses - L1
+ 15 % AFIT
+ 1 % SPORTS
Sports Hat - L1
+ 15 % AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Sunglasses - L1
+ 15 % AFIT
+ 1 % SPORTS
Sports Drink - L1
+ 3 % SPORTS
Boosts increased your AFIT earnings by 45.9375 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial