Maliny w listopadzie, komora hiperbaryczna [#21]

7개월 전

Wczoraj miałem dość aktywny dzień. W pracy w miarę lekko, montaż gniazdka i instalacja routera. Skończyłem wcześniej, żeby pojechać do Mikołowa ostatecznie rozwiązać umowę z wcześniejszym pracodawcą. Odebrałem ostatnią wypłatę i pojechałem do dentystki w Dąbrowie Górniczej.

Dentystka, poza stomatologią, zajmuje się też medycyną chińską. Skomplementowała wygląd mojego języka. Ponoć można z niego wiele wyczytać. Minimalizowanie spożycia nabiału najwyraźniej mi służy bo mam mniej wilgoci i śluzu w ciele. Super.

Po wizycie odwiedziłem rodziców, od ojca odebrałem z ogrodu siatkę owoców pigwowca. Obrodziło, spróbuję to za coś wymienić przy pomocy popularnego, scentralizowanego serwisu społecznościowego. Przy okazji zjadłem trochę malin, aronii i winogron, które wciąż zalegają na krzakach.

Mam też zdjęcia prostego kompostownika, który można sobie postawić w ogrodzie. Zwykła konstrukcja ze starych desek wypełniona naprzemiennie warstwami odpadów kuchennych, trawy i ziemii.

Po dwóch, trzech sezonach materia organiczna jest przepracowana i można podsypywać takim podłożem kolejne uprawy.

Na 19 byłem umówiony na sesję w komorze hiperbarycznej. Katar po pierwszej już mi przeszedł, byłem gotowy na kolejną. Poszedłem na Wełnowiec z buta, gdzieś trzeba nabić te 16000 kroków. Po drodze zachwyciły mnie Katowice we mgle.

Tym razem głowa bolała mnie tylko przez chwilkę, ponoć z czasem ból ustępuje całkiem. Po wyjściu czułem się jeszcze bardziej odświeżony i skoncentrowany, niż za pierwszym razem. Bardzo ciekawe doświadczenie, chociaż nie jestem w stanie dokładniej opisać, co mi to robi. W drodze powrotnej mgła zgęstniała tak bardzo, że niewiele już było widać.

Wieczorem zasnąłem jak dziecko.

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


16/11/2021
16039
Daily Activity, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 81.3625 AFIT tokens for your effort in reaching 16039 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.05% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Protein Shake - L1
+ 15 % AFIT
Boosts increased your AFIT earnings by 10.6125 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial