HOMT - nieograniczone możliwości zakwaterowania / wynajmu dla studentów

2년 전

image.png

HOMT przewiduje zdemokratyzowanie własności i dostępu do nieruchomościowych nieruchomości firmy, wykorzystując moc blockchain, kryptografii, inteligentnych umów i tokenizacji. Ma na celu stworzenie dedykowanego rynku, w którym nieruchomości będą dostępne do wynajęcia dla studentów na całym świecie za pomocą kilku kliknięć w najbardziej opłacalny sposób. Nieruchomości są wynajmowane studentom na najbardziej przystępnych warunkach, dzięki czemu ich życie studyjne jest wygodne i bez dużego obciążenia dzięki najmu długoterminowemu. HOMT dąży do zapewnienia scentralizowanego rynku wynajmu studentów.

HOMT przyszedł z zamiarem stworzenia lepszego świata i odegrał kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości nieruchomości dla wszystkich, zwłaszcza studentów. Stworzenie ekosystemu, w którym osoby prywatne mogą łatwo inwestować: czy studenci, czy zwykli ludzie inwestują w HOM Token w celu nabycia nieruchomości dla HOMT Ltd, jest misją tej platformy.

Dlaczego HOMT jest najlepszym wyborem?

 • Jedna platforma, która pomaga uczniom znaleźć dom za pomocą kilku kliknięć.
 • Przyczynianie się do opłacalnego życia studentów.
 • Liczne dodatkowe usługi użyteczności publicznej działają w systemie punktowym dla lojalnych posiadaczy tokenów.
 • Przejrzystość każdej transakcji.
 • Pierwszy na świecie token ERC20 w branży nieruchomości.
 • Jedna aplikacja dla wszystkich

HOMT Oferuje specjalną aplikację dla studentów, która zapewnia im mądrzejszy dostęp do ekosystemu, produktów i usług HOMT. Co więcej, mogą również wynająć dowolny pokój, bezpośrednio ze swojego smartfona.

- Skalowalność

Model biznesowy HOMT został zaprojektowany w taki sposób, że zapewniono jednoczesną obsługę dowolnej liczby rozwiązań, podczas gdy rynek może działać przy dowolnym ruchu.

Korzyści dla studenta:

HOMT zapewnia rozsądną korzyść użyteczną dla studentów, którzy kupują Tokeny HOM za pośrednictwem platformy HOMT. Korzyści te obejmują:

Ulepszony portfel elektroniczny studenta, elastyczna miesięczna opłata za wypożyczenie, brak wygaśnięcia tokenów HOM przechowywanych w portfelu elektronicznym, zniżka na wynajem zakwaterowania, roczna korzyść premiowa za tokeny dostępne w portfelu elektronicznym studenta i stworzenie pełnego systemu ekologicznego na spotkanie z przyszłością wymagania posiadaczy tokenów.

image.png

HOM TOKEN

HOM Token daje szansę stać się właścicielem nieruchomości przy tak niewielkiej inwestycji, jak tylko możesz sobie wyobrazić. Pierwszy na świecie token z hybrydowym systemem przekształcania kosztów wynajmu w częściową własność zakwaterowania studenckiego dla studentów. W świecie cyfrowej waluty HOMT zapewnia niezrównane bezpieczeństwo podstawowych aktywów nieruchomościowych, a także stwarza możliwości biernego zarabiania dla studentów uniwersytetów.

Tokeny HOM wykorzystujące blockchain tokenizują nieruchomość na tokeny, które można rozproszyć w dowolnym miejscu na świecie, aby wziąć udział w posiadaniu nieruchomości.

Tokenizowane bezpieczeństwo z poprawą wartości wewnętrznej zwiększa aprecjację kapitału dla traderów i inwestorów, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla każdego. Dla studentów daje to możliwość zamiany kosztów najmu na ułamkowe inwestycje dające pełny stosunek wartości do ceny.

Korzystając z BlockChain, AI, big data i inteligentnych kontraktów, każda transakcja jest rejestrowana, kontrolowana i otwarta do kontroli w tokenie HOM.

Poniżej znajdują się specyfikacje tokena HOM:

 • Zdecentralizowane
 • Przezroczysty
 • Przenośny
 • Bezpieczne

Co sprawia, że ​​HOM TOKEN jest UNIKALNY

 • Tworzenie aktywów

W przeciwieństwie do tradycyjnych tokenów i kryptowalut, które działają zarówno jako metoda płatności, jak i tokenów narzędziowych, Token HOM staje się instrumentalny w nabywaniu nieruchomości dla i dla firmy.

 • Usługi komunalne

Wszyscy posiadacze tokenów są uprawnieni do otrzymywania za pośrednictwem hosta alokacji punktów innych usług użyteczności publicznej, które mogą wykorzystać z naszych różnych punktów handlowych stron trzecich za przechowywanie swoich tokenów. Wszystkie transakcje związane z podstawową działalnością biznesową są monitorowane i kontrolowane przez zewnętrznych oceniających i audytorów, zapewniając całkowitą przejrzystość na wszystkich poziomach.

 • Decentralizacja modelu biznesowego

Token HOMT jest zdecentralizowany i należy do społeczności. Wdrożony w sieci Ethereum, nie zapewnia centralnego punktu awarii ani biurokratycznych manipulacji.

 • W tym wszystkie

W przeciwieństwie do tradycyjnego przemysłu venture capital, w którym wejście na osobę o niskich inwestycjach jest prawie niemożliwe, lub tradycyjnego rynku nieruchomości, HOMT poprzez tokenizację towarów i modeli biznesowych oferuje niższe minimum inwestycyjne.

 • Zaufane i regulowane

HOMT jest regulowany przez regionalne i globalne władze finansowe, a jego spółka dominująca HOMT Ltd. jest wiodącą firmą zajmującą się nabywaniem, rozwojem i dystrybucją nieruchomości, koncentrującą się na międzynarodowym zarządzaniu aktywami.

 • Przejrzystość danych

Wszystkie działania transakcyjne mające miejsce w ekosystemie HOMT są wdrażane w przezroczystej sieci blockchain, zapewniając przejrzystość, kontrolę i zaufanie.

 • Płynność i dostępność

HOMT umożliwia bezproblemową wymianę podstawowych aktywów nieruchomości i przeniesienie wartości. Zapewnia użytkownikom możliwość likwidacji, szybkiego dostępu i wymiany za pośrednictwem tokenu HOM, który jest wymienny w giełdzie kryptowalut i może być również wykorzystywany do wymiany wartości peer to peer.

image.png

Rozwiązania

 • HOMT oferuje kompleksową aplikację, dzięki której studenci mogą łatwo wynająć mieszkanie po rozsądnych kosztach.

 • Wszystkie transakcje i podział dochodów są rejestrowane w przejrzystej, kontrolowanej sieci blockchain.

 • HOMT eliminuje rolę pośrednika, umożliwiając transakcje bez zaufania, oparte na inteligentnych kontraktach.

 • HOMT eliminuje problemy związane z zaufaniem, umożliwiając działania bez zaufania i przejrzyste transakcje dzięki umowom inteligentnym opartym na blockchain
  Podsumowując, zastosowano technologię Block-Chain w celu ulepszenia rozwiązań procesu zakwaterowania i monitorowania pochodzenia. Ponadto wszystkie ruchy transakcyjne zachodzące w środowisku HOMT są przesyłane przez sieć łatwych łańcuchów bloków, co zapewnia przejrzystość, jasność i pewność.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź te linki:

Website: https://homt.net/
Facebook: https://free.facebook.com/homtoken/
Medium: https://medium.com/@homtoken
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/homtoken/
Telegram: https://t.me/homtokenofficial
Twitter: https://twitter.com/HomToken
Reddit: https://www.reddit.com/r/HOM_Token/
Instagram: https://instagram.com/homtoken
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCSB9YHUPVlJclwW3qow0NOw

Autore:

Bitcointalk username: RandomForest
Bitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2754284

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT