Огляд проекту Moozicore

3년 전

Музика завжди була важливою частиною нашого життя. Її можна назвати безцінним мистецтвом, яке має підтримку в кожному будинку, причому смаки у окремо взятих людей можуть значно відрізнятися. Музика як явище підходить будь-якому віку і кожна людина знаходить в ній щось особливе. Наприклад, працюючи понаднормово ви можете вибрати щось підбадьорливе, щоб підняти ваш тонус. При тривалих поїздках або переїздах музика може дуже виручити і позбавити від нудьги. Навіть щоб заснути, декому може знадобитися розслаблююча мелодія або класична музика.

Що ж таке музика? Формально її визначення звучить так: «Вокальні або інструментальні звуки, об'єднані таким чином, що створюють красу форми, гармонію і спосіб вираження емоцій». Чи відповідає це визначення величної складності музичного мистецтва? Кожен вже має вирішити сам.

Що таке Moozicore

Moozicore пропонує вам можливість замовити пісню, яку ви хотіли б послухати в певному місці, наприклад, в кафе або в закладі швидкого харчування. Звичайно, що ви не станете постійним клієнтом того закладу, де вам некомфортно або воно не припадає до вашого смаку. Навіщо шукати ідеальне місце, коли ви дійсно можете зробити будь-яке місце ідеальним, використовуючи тільки свій смартфон? Завдяки розвитку проекту, кожен зможе побачити локації, які працюють з Moozicore.Особливості проекту Moozicore

Додаток будь-хто зможе завантажити з App Store чи Google Play. Сам проект можна розділити на три частини:

SaaS - інтернет-панель в додатку, яка дає користувачам можливість створювати і редагувати списки відтворення за допомогою смартфонів. Користувачі можуть отримати доступ до цієї опції за допомогою щомісячної підписки. Важливо відзначити, що не порушуються ніякі закони, тому що музична бібліотека Moozicore з більш ніж мільйоном пісень повністю ліцензована.Мікротранзакції - користувачі можуть більш безпосередньо впливати на становище пісень у списку відтворення будь-якого закладу, використовуючи MooziCoin (MZG).

Реклама - Moozicore поєднує в собі музичний сервіс для додаткового залучення клієнтів, використовуючи телевізійні монітори для звичної реклами та маркетингової мети.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT