Огляд проекту VANM

3년 전

З появою інтернету все, що ми використовуємо почало оцифровуватися. Багато з традиційних товарів почали продаватися в інтернеті на спеціалізованих майданчиках або сайтах. Спочатку підприємцям можна було непогано заробити, поки великі сайти електронної комерції не зайшли у цей сектор. Потім ситуація змінилася і великі гравці витіснили з ринку невеликі фірми і приватних підприємців.

Зі збільшенням кількості інтернет-сайтів користувачі знайшли рішення в цифровий рекламі. Оскільки кількість людей, що використовують ці рекламні оголошення, збільшилася, платні пропозиції почали рости з тією ж швидкістю. Власники бізнесу тепер змушені взаємодіяти з меншою кількістю користувачів, виплачуючи більше грошей.
Крім того, гіршим аспектом сьогоднішньої реклами є те, що вона не має потрібного впливу. Люди не задоволені рекламою, яку вони бачать під час перегляду фільмів або прослуховування музики на YouTube. У більшості випадків користувачі блокують ці системи за допомогою блокувальників реклами. Ці рекламні оголошення, які дратують користувачів, негативно впливають на імідж брендів. Замовники платять величезні гроші, а їх рекламні оголошення виявляються нікому не потрібні.

Що таке VANM

Додаток VANM створено як альтернатива рекламним платформам. Команда VANM впровадила свої власні альтернативні системи цифрового маркетингу. На відміну від інших платформ, рекламодавці, які рекламуються в системі VANM, складаються з самих користувачів. Ця система дозволяє компаніям досягти своєї цільової аудиторії, усуваючи бар'єри між компаніями і користувачами, і являє собою майбутнє цифрових медіа.

  •                             

Особливості платформи VANM

Система Vanm безпосередньо об'єднує споживачів і компанії. Наприклад, магазин одягу може орієнтуватися на клієнтів, зацікавлених лише в новому одязі, показуючи їм свої рекламні оголошення.

На платформі VANM користувачі можуть залишити думку про будь-який магазин або майданчик. А інші користувачі абсолютно неупереджено можуть залишити свої коментарі про цей бізнес.Платформа VANM - це чесна система. До неї входять компанії, які отримують позитивні відгуки користувачів і які підтримуються користувачами. Майданчик VANM пропонує користувачам і рекламодавцям вигідну систему. Будь-який автор може написати статтю з критикою або схваленням того чи іншого майданчика. У разі схвалення цих статей, представлених на затвердження арбітражного суду, автор статті отримує токени VANM.

Ті користувачі, які діляться рекламою будь-якої компанії через соціальні мережі, знову ж нагороджуються токенами VANM. Фірми можуть залучити більше користувачів, заплативши меншу суму. Платформа VANM має прозору інфраструктуру. Всі користувачі можуть бачити умови, такі як дохід від реклами або результат її впливу, у своїх персональних кабінетах.


За допомогою гаманця VANM користувачі можуть продавати свої отримані токени на інших біржах. Завдяки функція історії транзакцій можна буде спостерігати за рухом коштів в гаманці.


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @minamoto77! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 10 upvotes. Your next target is to reach 50 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!