Огляд проекту VANTA

3년 전


З появою інтернету все більше людей виявляють інтерес до цієї технології, з якою пов'язані багато аспектів нашого життя. Багато фахівців стверджують, що в даний час інтернетом користуються понад три мільярди населення. А тепер уявіть, що станеться в найближче десятиліття. Можна буде буквально потонути в кількості користувачів і величезного потоку даних, який вони генерують.

Трильйони записів завантажуються і враховуються, коли користувачі знаходяться в мережі. Якби це можна було відчути на собі або усвідомити, то ніхто не впорався б з таким величезним потоком інформації.

Тому хотілося б зупинитися на тому, як через швидкий розвиток інтернету і числа користувачів, численні системи, які дають нам дані по трафіку, починають стикатися з багатьма проблемами.

З розвитком інформаційних потоків в інтернеті численні ресурси, такі як Facebook, YouTube, Twitter і подібні починають стикатися з проблемами, пов'язаними з безперебійною передачею даних. Крім того, з розробкою і поліпшенням IOT-датчиків в системі з'являються додаткові гігабайти інформації, які також повинні оброблятися без найменших затримок. Отже, сучасні інтернет-системи починають відчувати згубні наслідки високого навантаження і у них немає іншого виходу, окрім як продовжувати розширювати свою спеціалізовану структуру.

У будь-якому випадку для створення своєї спеціалізованої інфраструктури можна витратити чималу суму, так як шлях до масштабування коштує дорого. Зазвичай це може вплинути на подальшу вартість компаній. Здається, що виходу з цієї ситуації немає і гонка триватиме вічно (або поки не закінчаться ресурси). Але виявилося, що вихід з цієї ситуації є і проблему можна вирішити, не вдаючись до радикальних дій або величезних витрат.

Що таке VANTAРішення даної проблеми - це проект VANTA (посилання на сайт https://vanta.network). Основним завданням проекту є поступова розробка інтелектуальної системи, яка буде здатна забезпечити клієнтам фантастичну швидкість передачі інформації, а також мінімальні вимоги по її адмініструванню.

Простіше кажучи, цю систему ви можете використовувати для різних випадків. Наприклад, це може бути стандартний обмін документами або повідомленнями, звуковий або відео дизайн, підготовка IOT-інформації і багато іншого. Крім того, все це буде відбуватися постійно і без затримок.

Вся суть цієї системи полягає в її простоті і розумності і, зокрема, в відносно дешевій адаптованості. З огляду на все вищесказане, використання блокчейн-інновацій дозволяє VANTA швидко, економічно і, зокрема, безперебійно взаємодіяти з величезною кількістю модулів і хабів, використовуючи інтеграцію API в набір засобів розробки (SDK).

Згодом, кожен суб'єкт перетвориться в частину цієї великої всесвітньої системи VANTA, миттєво взаємодіючи з будь-яким пристроєм, це може бути персональний комп'ютер, робоча станція або мобільний телефон.

Блокчейн-інновації в цій системі уможливлюють досягнення таких важливих покажчиків при передачі інформації, як безперебійність, безпеку і великі обсяги обробки. Крім того, блокчейн дозволяє уникнути злому бази даних і витоку індивідуальної інформації клієнтів. А саме цього не може забезпечити звична нам інфраструктура. Програмісту всього лише потрібно зламати головний сервер, так як саме на ньому знаходиться індивідуальна інформація про клієнтів. І при необережному використанні може постраждати велика кількість людей.

Сфера застосуванняVANTA (сайт проекту https://vanta.network) не має обмежень в сферах застосування і кількості учасників. Наприклад, ця система може ефективно використовуватися в таких сферах, як адміністрування бізнес-перевезень, торгівля, бронювання житла, прокат автомобілів. Крім того, її можна використовувати в ігровому бізнесі, в сфері інтернет-розваг, в об'єктах з IOT-датчиками.
Команда VANTAКоманда VANTA складається з 34 співробітників - 4 керівника / менеджера, 26 основних членів команди і 4 консультанта. Команда складається з трьох окремих підрозділів: команда управлінців, технічна команда і дослідницька група.Інформація про продаж токеновДля роботи з системою VANTA потрібен токен VNT. Всього налічується 56,2 мільярдів токенов VANTA (VNT). Токени VANTA (VNT) будуть розподілені наступним чином:

35% - будуть продані інвесторам

15% - підуть на розвиток бізнесу

15% - маркетинг

15% - дослідження та розробки

10% - команді та засновникам проекту

5% - консультантам та першим інвесторам

5% - будуть знаходитися в резерві.

Вартість однієї монети VNT буде дорівнювати 0,00088 доларів США. Хардкап проекту становить 15 000 000 доларів. 


Додаткова інформація


Веб-сайт: https://vanta.network

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5095100

Whitepaper: https://vanta.network/doc/VANTA_White_Paper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/vantanetwork/

Telegram: https://t.me/vantanetwork

Twitter: https://twitter.com/vantanetwork

Medium: https://medium.com/vantanetwork

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/vantanetwork

Reddit: https://www.reddit.com/r/vantanetwork/


 100% унікальність огляду: https://text.ru/antiplagiat/5c51e89511a30

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT