CHAOEX

2년 전

image.png
Криптовалюта є величезним винаходом людини. Вона дала поштовх для розвитку технології blockchain, яка є найбільшою технологічним відкриттям.
За останні кілька років криптовалюта інтерес з боку користувачів і бізнесу виріс значно, в слідстві чого підприємств почали впроваджувати криптовалюта як платіжний інструмент. Криптовалюта зарекомендувала себе як метод здатний вирішувати такі проблеми, як затримки транзакцій, внутрішньодержавна валюта, високі комісії і багато іншого, чого не може забезпечити традиційний спосіб оплати. Одним словом криптовалюта принесла масу переваг і лідирує в світі цифрових валют. З розвитком кріптовалютной індустрії на ринку стали з'являтися велика кількість кріптовалютних бірж.

Кріптовалютная біржа - це місце, де люди можуть купувати або продавати криптовалюта. За останні кілька років було створено безліч кріптовалютних бірж. Основною причиною цього є проблеми, пов'язані з кріптовалютнимі біржами, що призводять до створення безлічі біржових майданчиків, які користувачі залишають одну за одною.
Ці проблеми включають в себе проблеми безпеки, високі комісії, повільна швидкість транзакції, обмежені кріптовалютние пари, погане обслуговування клієнтів і високий мінімальний висновок. Все це в купе призвело до створення багатьох бірж, метою яких є вирішення цих проблем, але, на жаль, проблеми все ще актуальні і потребують вирішення. З цієї причини була розроблена унікальна кріптовалютная біржа - CHAOEX.

image.png
Платформа CHAOEX і її ключові переваги

CHAOEX - це нерегульований кріптовалютний обмін, який пропонує торгові послуги через свою веб-платформу. Вона базується в Гонконгу. Біржа дає користувачам можливість легко і з упевненістю торгувати криптовалюта. На даний момент багато бірж стикаються з проблемами безпеки і хакерськими атаками, користувачі втрачають свої активи, а також свою особисту інформацію на біржових платформах. CHAOEX впровадив протокол безпеки високого рівня в ІТ-обмін, забезпечуючи адекватну безпеку для всіх користувачів біржі. Даний протокол безпеки буде перевірятися і оновлюватися до дуже часто, щоб зробити платформу максимально захищеною.
image.png

двухфакторная аутентифікація

CHAOEX також має двухфакторную аутентифікацію, яка є одним з кращих способів для захисту свого облікового запису. CHAOEX використовує холодний гаманець для забезпечення захисту коштів користувачів. Не секрет, що використання холодного гаманця - кращий спосіб захистити активи, і тому CHAOEX використовує це. Користувачам не потрібно турбуватися про втрату своїх коштів на біржі, тому що всі вони максимально захищені.

KYC (Знай свого клієнта)

Ще одним кроком в забезпеченні належної безпеки є процедура KYC, спосіб зменшити шахрайства та підроблених користувачів.

KYC складається з трьох рівнів:

Перший рівень - доступ до здійснення торгових операцій на біржі
Другий рівень - максимальний ліміт для виведення коштів - 5 BTC
Третій рівень - максимальний ліміт для виведення коштів - 50 BTC
Швидкі транзакції

Повільні транзакції - це те, з чим в даний час стикається більшість кріптовалютних бірж з величезною кількістю користувачів. Такі біржі не можуть впоратися з великим навантаженням належним чином, що в результаті призводить до повільним транзакціях. Це змушує користувачів витрачати більше часу в очікуванні зняття коштів або депозиту.

Розробники CHAOEX створили платформу з різними високоякісними технологіями, які будуть обробляти кожні транзакції протягом декількох секунд, що робить біржу одним з найшвидших на ринку.
image.png

Підтримка великої кількості токенов і монет

Зараз ринок криптовалюта наповнений великою кількістю монет і токенов, які також будуть торгуватися на CHAOEX. Біржа вже підтримує різні топові криптовалюта.

низькі комісії

CHAOEX має низькі комісії в порівнянні з іншими кріптовалютнимі біржами - 0,1% від кожної транзакції, яку вони зробили на платформі. Плата за висновок CHAOEX також низька в порівнянні з іншими, всього 0,5%. Це безсумнівно велика перевага перед конкурентами.

_Мобільна версія _

CHAOEX також має власне мобільний додаток для користувачів Android і iOS для забезпечити легкого доступу до біржі. Мобільний додаток побудовано з дружнім призначеним для користувача інтерфейсом. Воно також має високий рівень безпеки. Додаток має різні типи ордерів, такі як ринкові, лімітні та стоп-ордера.
Мобільний додаток CHAOEX доступно для завантаження

Відмінна технічна підтримка

Службу підтримки клієнтів дозволяє користувачам спілкуватися в режимі реального часу з розробниками. Це величезна перевага оскільки мало хто біржі мають таку функцію, але біржа CHAOEX має це і дозволяє користувачам задавати питання і повідомляти про проблеми розробнику. Питання вирішуються в найкоротші терміни.

image.png

Безумовно біржа дуже цікава і вже є однією з провідних в світі криптовалюта. Всі перераховані переваги дають трейдерам впевненість у безпеці і зручності для торгівлі. Біржа вже живе і багато топові криптовалюта торгуються на ній.

WEBSITE

Уникальность:

Text.ru - 100.00%
Автор:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1093731
0xeCDF00b5726215EDB6FD2FE6283A06D36F9a11a9

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT